Fenerbahçeliydim ama Galatasaray' a geçmeye karar verdim. Neden mi?

Fenerbahçeliydim ama Galatasaraya geçmeye karar verdim.Neden mi?Çünkü bu kadar kollamaya,şike yapıldığı resmen tesçil edildiği halde küme düşürülmemeye,üstelik şampiyon yapılmak için federasyon tarafından her şekilde kollandığımız halde,biz tutup bir elazığı bile yenemiyoruz.

Galatasaraya helal olsun diyorum,teknik direktörleri federasyon tarafından elinden alındığı halde,her maç hakemler tarafından doğrandıkları halde hala dimdik ayaktalar ve üstelik avrupada gururumuz olmaya devam ediyorlar

Güncellemeler:
Artık bende bir Galatasaraylıyım ve çok mutluyum. Herkeze teşekkürler

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Bunu öğrenmen iyi olmuş sonuçta Aziz Yıldırım bile hakemleri sürekli bahane ediyoruz ama her şey hakemler değil kötü oynuyoruz demiş ilk defa doğru bir şey söyledi ilk yarı hakem onca lehinize iyi kararlar verirken hakem odasının önünden bile geçmeyenler şimdi hakemleri parçalamaya çalışıyor aklı sıra hakemleri korkutup her şeyin kendileri için yapılmasını istiyorlar biz bilmiyoruz sanki ŞAMPİYON GALATASARAY

0|1
    0|1
    • uefa,cas,ilgili yerel mahkeme ve yargıtay şikeyi apaçık tesçil ettiği halde 2 dakika mertçe davranıp,evet yaptım bile diyecek cesareti olmadı azizin. Yazıklar olsun diyorum ona.

Birde utanmadan hakem falan bahaneler arıyor,normalde zaten küme düşmeliydik

• Çok teşekkürler:)

En İyi Erkek Görüşü

• %100 haklısın
    Doğru yolu bulmana sevindim kardeşim.
    Hoş geldin aramıza

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şakadır bu :)

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Senin pek samimi olduğunu düşünmüyorum ama yazdıklarında haklısın hala dimdik ayaktayız tüm engellemelere rağmen

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe ne zaman puan kaybetse hakemler konuşuluyor biz kaybettiğimizde genelde takıma sövüyoruz. İşine gelince hakemleri konuşan işine gelmeyince hakemleri konuşmayan takım umrumda bile olmaz. Örneği var ben demiyorum Ersun Yanal diyor...

0|1
    0|0
  • feNerasyona rağmen en büyük Galatasaray

0|1
    0|0
  • asılfenerli benim siz boyle oyunlar oynuyorsunuz fenerliysen bile ben sana fenerli gözüyle bakmıyorum.çünkü siz boyle yaparak kendinizi kücük dusuruyorsunuz

0|0
    0|1
  • alemsin cinconlu :D

direk provokatif soru diye şikayet ettim...

0|3
    1|4
Yükleniyor...