Ersun Yanal oyunu okuyamıyor mu ?

Sahanın en kötüsü Mehmet Topuzu 70 dk sahada tuttu

Genç Salih kenarda

Oyuna giren Selçuk !

Bir de 17 kişilik kadro komikliği

Bu takımın paf takımdan hiç mi oyuncusu yok ?

;

Ersun Yanal oyunu okuyamıyor mu ?

• Takım kötü
    17% (1)9% (1)12% (2)Oy Ver
  • Hoca başarısız
    50% (3)73% (8)65% (11)Oy Ver
  • Herşeye rağmen hala lideriz
    33% (2)18% (2)23% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ben aslında beşiktaş maçında 10 kişi kaldığımızdaki oyuncu değişiklikleri ve takımı ileri taşımasını beğenmiştim en azından korkak bir futbol oynatmıyor demiştim ama bir kaç haftadır sıkıntılı eksiklerde çok onunda etkisi var tabi rakiplerimizde 2 oyuncu olmayınca tepe taklak oluyorlar bizde dün ilk 11 den 5 futbolcu yoktu ama yinede takım seçimi yanlıştı caneri ileri atıp hasan aliyi sol beke çekebilirdi maça başlarken haa bu arada hakem hataları zaten ayyuka çıktı iyice ona ersun hocanın yapacağı bir şey yok

0|1
    0|0
    • öyle olsun senin saygınla ölmem ya da ömrüm uzamaz hakem size karşı doğru kararlar verince hakem hatası oluyor ortalığı ayağa kaldırıyorsunuz ama ben sana bruno alvesin en az 5 defa yerdeki adamı tekmelediğini emrenin en az 10 defa kameraların önünde ana avrat küfürler etmesini canerin rakibini sakatlamaya değil direk öldürmeye çalıştığını kanıtlarım bunları sende biliyorsun ama objektif değilsin

• işte gerçek bir yorumcu :)

• Tşk ederiz efendim .D

Kızlar Ne Diyor 5

• Hocanız gittikçe başarısızlaşıyor sakat olmayan oyuncuların üstüne çok oyun kurdu taktikler yazdı çizdi ama o çok beğendiği olmazla olmaz oyuncuları sakatlanınca neye uğradığını şaşırdı boşuna demiyoruz biz Ersun Yanal'ın takımları 2.yarı düşüşe geçer diye

0|1
    0|0
  • Ersun Yanal'ın ömrü yarım sezonluktu abi *-*

0|6
    1|0
    • doğru diyor malesef 2. sezon her oynattığı takımın performansı düşüyor

• sezon derken 2. yarı diyeyim yanlış anlaşılmalara mahal vermiyelim

• Bazen iyi hoca olduğundan şüphe edebiliyorum

0|1
    0|0
  • Ersun Yanal'ı öğrencimiz olduğu zamanlardan hatırlıyorum ..

Hikmet Hocam onun için şu cümleyi kurmuştu..

" Biri şu geri zekalıya uçuş planı doldurmasını öğretsin"

Böyle bir adam Fenerbahçenin başında.. İnanılır gibi değil..

0|1
    0|0
  • oda varda hakem yüzünden puan kaybediyoruz kaç maçtır

0|2
    1|1
    • kaç maçtırr ? :)

• yuhh bee yuhh penaltı doğru karardı herkes diyor. Danny zaten gereksiz penaltı yapan oyuncu diye sattık yoksa bizim stoperde olurdu skntı yaşıyorken.

• Hee bilerek yyaptı diyorsun . ? Bırak bu işleri bee o adam hazırlık maçında 2 penaltı bir kırmızı yiyen kekoydu niye gönderdik sanıyorsn :D

Erkekler Ne Diyor 11

• Ersun Yanal'ı hiç bir zaman sevmedim.fenerbahçenin teknik direktörü olmasına da üzülmüştüm.aykut kocaman'ın kalmasını yeğlerdim.genelde ersun yanal'ın yönettiği takımlar 2.yarı düşüyor vestel manisa bile ilk yarı liderdi.ilk yarıyı lider bitirdi mi bilmiyorum ama uzun süre lider götürmüştü.ligin sonunda küme düştü.ersun yanal hangi akla hizmet alındı bilmiyorum.ersun yanal diye bir isim hiç duyma sadece google'a bak ne yapmış ne etmiş diye almazsın zaten.aziz yıldırım elinin altında tutabileceği düşük profilli bir teknik direktör istediği için geldi bence.

0|1
    0|0
  • klasik ersun yanal takımı ilk yarıda çok kolay fikstüre rağmen hakemlerin kollamasıyla 3 dakika uzatma verip 5 dk oynatması gibi düdüklerin hep fb lehine çalınması gibi neyse bir dolu son dk golleriyle lider oldu ki takım sadece koşturuyordu başka bişey yok 2. yarı fikstür zor hakemler yine fbnin yanında ama hakemler ve feNerasyonun yapacak başka bişeyi yok ersun yanal çok kötü bir hoca oyunu okumuyor oyuncu değişikliği diye bişey bilmiyor veya taktik değişikliği bu konularda manciniden ders almalı

0|2
    0|0
  • Okuyamıyor herhalde Alperi çıkartıp Selçuk Şahin´i kurtarıcı olarak oyuna sokuyor gerçekten büyük takımın hocası olabilecek kapasitede değil.

1|1
    0|0
    • bence onu 1 puanı kurtarmak için yaptı takım zaten yorulmuştu sonuçta everajla şampiyon olunuyor bir tek o kunda haklıydı dünkü maçta :D

• bunada en büyük örnek bursanın şampiyon olduğu sene kadıköydeki maçta 2-2 iken saldırmayıp geriye çekilse berabere bitirse o senin şampiyonu Fenerbahçe olacaktı ama saldırıp 3. golü yiyince şampiyonluk gitti

• Fenerbahçemim kapısında kul köle gibi bekleyip eskişehir i satan, milli takımı darma duman eden, bir kişi için Fenerbahçeminde antrenörü olsa saygı duymam bu birincisi, ikincisi ise, o kadar yönetim kurulunda kişi var herşey azize nin iki dudağının arasında klup yönetmek ayrı antrenörden futbolcudan anlamak ayrı,bıktım bu azizeden defolup gitsin ve ersun u da peşine taksın götürsün. Başarısız bir takım yönetiyor maçı okuyamıyor haybeye top oynuyoruz, mancini başarısız olur dedim adam takımı rayına oturttu gerçekten bazen kötü sonuçlarda alsalar, bjk yine Fb iyi top oynuyor.

0|0
    0|0
  • Hoca başarısız

0|1
    0|0
  • Zaten bu ülkede herkes teknik direktör. Ağzı olan konuşuyor. Kimse kusura bakmasın da işinizi yapın biraz. Kaç yıldır bu tezgah dönüyor, biraz delikanlı olun da doğruya doğru konuşun. Fanatiklik yüzünden gerçekleri konuşmuyor kimse, bu yüzden ülke futbolu berbat. Açıkcası ben ligin temiz olduğuna inanmıyorum, ki bence asıl mesele de bu. Ben Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe için şu yapıyor bu yapıyor demiyorum. Ama ortada gözle görülen bir düzen var, ne zaman puan farkları açılsa, bişeyler oluyor. Bunca insan var, insanlar bu takımlara bağlı. Bunca sporcu var, yazıktır. Emekler çalınıyor. Geçen hafta Fenerbahçe maçında hakemin skandal kararları vs. Ülke de futbolu kızıştıralım diye uğraşıyor birileri kendince. Ama farkında değiller, insanlar futboldan soğuyor.

0|0
    0|1
  • ERsun yanalın her zaman ki hali zaten alışın buna.

Adam 1. dönem lider götürüyor her takımı 2.dönem çöküşlerde..

1|0
    0|1
    • Bilmem o kadar çok var ki sayamadım :)

• Penaltınız haksızlıktı düşüren oyuncuda gsli dany :)

• Penaltıyı yaptıran gsnin kiralık oyuncusu olunca kimsenin inanası gelmiyor da bence değildi neyse olan oldu:)

• iyi gün taraftarı olmuyormusunuz siz geçen haftalarda eleştiri yoktu şimdi eleştiriler başlamış hakem gelsin kadıköyde versin o kararları verebilirmiydi acaba.

0|1
    1|0
  • Açıkcası ersun yanaldan ise Aykut kocaman daha iyi bir hocadır bence.

0|1
    0|0
  • Okumaya çalısıyor bazı harflerde eksikleri var :)

0|1
    0|0
  • Ersun hoca formsuz bence gidişatı iyi değil Fenerin. Hakem de çok haksızlık yaptı. kırmızı kart değildi

0|0
    0|0
Yükleniyor...