Her deplasmanda hakemlerin yok yere fenerbahçe'yi dograması ?

Neyin göstergesi sizce? Her deplasmanda 10 kişi kalıyoruz ve yok yere oyuncularımız atılıyor,tff'ye,mhk'ye ragmen şampiyon olucaz diyenler her deplasmanda 10 kişi kalan takım fenerbahçemi yoksa sizn tuttugunuz takımlar mı ? bn şimdi diyorum Akp'ye,cemaat'e,Tff'ye,Mhkye ragmen şampiyon olucaz biz olucaz..

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• hakeme rağmen 1 puan iyidir

sevinenler boşuna sevinmesin lider hala FENERBAHÇE

0|3
    1|3
    • arenaya gelin hesaplaşırız :D

• arena bizim ikinci evimiz açılışı nasıl yaptık herkes biliyor

• ayyy evet bizde sizi evinizde 14 senedir yenemiyoruz dimiiiiiiii. ama sizin sahanızda kupa kaldırdık sizin sahanızda şampiyonluk kutladık. bence sizden çok saraçoğlu bizim evimiz

Kızlar Ne Diyor 5

• ahahahha tff arkanızdayken olursunuz tabi. bide tff arkamızda yok diyosunuz. o yüzden zaten 6+0 a 17 takım karşı çıktığında fener istemedi diye tff 6+0ı devam ettiriyo.o yüzden zaten biz gsliler ataktayken maçımız bitiriliyo. fener gol atana kadar onların ki devam ettiriliyo. o yüzden uefa cas falan şikeliğinizi kabul etti tff etmedi.her maçta burağın net penaltı pozisyonları var ama penaltı sayılmıyo. evet şampiyon olursunuz siz. ama unutmayın arkanızda 3 kulvarda yarışan bir gs var bu hafta chelsea maçına çıkacak bir gs real madridi yenen bir gs şampiyonlar liginde son 16 ya çeyrek finale kalan bir gs .bu gs bu sene şampiyon olacak ziraat kupasını alacak.süper kupa için yarışmaya gerek bile duymayacak. aaa bide siz şimdi acınızı melo sırf kendi ülkesinin dansını yaptı diye ondan çıkarırsınız.

1|4
    1|2
    • gözün kör mü senin ? yukarıda yazıyor iyi oku ona göre cevap ver soruya cevap ver tekrar diyorum soruya cevap ver.

• bşey demiyorum artık,daha ne kadar anlatayımki anlaman için ?

• anlamam gerkemiyo bu benim düşüncem.

• caner adam tekmeleyip kart görmedi diye, adam tekmelemek serbest mi sandın?

Melo kart görseydi ne derdin deme, melo adam tekmelemedi

0|5
    1|2
    • saçma saçma konuşma bjk maçında melonun 3 defa atılması lazımdı atılmadı 3 haftadır kart sınırında diye kart göstermiyor hakemler,soruma cevap vericeksen vermeyeceksen sus

• neresi teklemek bjk maçında melonun 3 defa atılması lazımdı kart sınırında diye kart bile görmedi,o pozisyn kırmızı kartsa her maç 6-7 kşi atılır

• ona bakarsan caner de kırmızı kart haketmişti ama görmemişti ona sayın. o da kırmızı kartlık değildi demeyeceksin heralde

• Bu sezon emin olun hakemlerden sadece 1 ya da 2 takımın canı falan yanmıyor size ilk yarı çok hoşgörülülerdi bunu sizin taraftarınız da kabul ediyor fakat ne zaman bu 5. ve 6.hakem uygulaması devreye girdi baş hakemleri de batırdılar siz hala cemaate karşıyız demeye devam edin tabi tabi:)

0|0
    0|0
  • İki hafta üst üste 10 kişi kaldık üstelik derbiden önce çok önemli savunma oyuncumuz suçsuz yere atıldı,isyan varsa bizde isyandayız.

0|0
    0|2
    • sen hiç galatasaraylıların hakem bizi dogradıgını gördünmü ? bugun iki net penaltımız verilmedi,kırmızı kart ise komedi resmen

• Hakemleri tartışmaktan o kadar yoruldum ki,tartışsakta bir işe yaramaz.

• pardonda gece mavisi dany bizdeyken kırmızı kart almıyomuydu penaltı yaptırmıyomuydu. hem ünal aysal danyi bize karşı oynatmama kararı almışda kabul etmemişler. siz kendinize bakın yıllarca oynattığınız semihi kendimize karşı oynamasın benim ezeili rakibime oynasın dediniz insaf ya

• kusura bakma baroninin ne çirkef olduğu ortada hak etti resmen

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kardeşim senin başkanın Akp başkanı RTE'nin sözlerini şike olaylarında desteklercesine gazetelerde yayınlatmadı mı ? Ülker grubunun talebelere verdiği bir sürü burs var. Sabri Ülker zamanında ayan beyan belliydi şimdi hasır altı. TFF desen seni şikeden küme düşürmedi. Hadi madem beğenmiyorsun değişsin mi Demirören ? Bak neler oluyor Uefa Aziz'e ceza verdimi. Ligde daha geçen sınırdaydınız küfür ettiniz. Zaman kuralı aranmayacaktı. Seyircisiz cezanızı kaldırdılar. Daha ne yapsınlar. Mhk diyorsun. Rakibinize verilmeyen penaltılar da var size verilmeyen kaç tane daha kırmızı var. Alves Meireles hatırla bunları konuşmazsın...

0|4
    0|0
  • Hakemlik bişey yok net kırmızı kart tartışanları anlamış değilim ayak hareketi ortada sertti değildi niyet bile yeter aslında ki bence sertlikte var çok net kırmızı..

0|0
    0|0
    • vay beee bu objektif yorumundan dolayı sen kutluyorum bravoo..acaba tam tersi gs aleyhine yapılsaydı yine aynısını dermiydin.

• İyide neye göre yorum yapıyolar ekranda ne kadarı görünüyo? Sadece niyet bile yeter diyorum halada diyorum NET KIRMIZI..

• sen staddamı izledin maçı ? adama bak hala diyor net kırmızı gslisin işte ondan dolayı diyosun aynı şekilde melo atılsa galatasaraylılar burayı aglama duvarına çevirirdi.

• Evet kırmızı kart yanlıştı adam baroniye sarılmış bırakmadı o da yeter artık dercesine ayağı ile itti rakibi

0|2
    0|3
  • kırmızı kartı boşver sen at gözlükleriyle göremezler baroniye yapılan hareketin sertliğini sen asıl elazığın golünden önceki adamın eliyle almasını söyle verilmeyen 2 penaltıyı söyle ama at gözlüklülerrbunada bahane bulur aynı adama 2 sarı kart gösterildi ama atılmadı sivas maçında burnunun dibindeki eli görmeyen yardımcı hakemler baroniyi attırmak için götünü yırtarak bağırmaları normalse ben bu ülkedi futbolun ta*

1|0
    1|7
    • *ta mk yazdım da çıkmamış

• meellonun hareketine dans diyen bir camiaadan bahsediyoruz normal değilmi melo herakşam bunların evinde o dansı yapıyor bunlarda alkışlıyorlardır hala bunlara laf anlatıyorsun

• abi inanki çıldırıcaktım bugunki maçta hakem karşımda olsaydı kesin cinayet işlerdim 5 metre önündeki penaltıyı vermiyor hakem resmen dogradı fener ya resmen

• Baronin kırmızısı doğru neyi konusuyon.Tabi alıştınız artık kendi sahanızda o tür hareketlere kart gösterilmemesine bu harekete kırmızı verilince ağır geldi size

0|2
    0|0
    • aynı kartı melo görse ne derdin?

• Ne tırsaksınız doğruları konusunca engelmi bastı hsabıma yorumuna yorum yaptırmıyosun.Sırf burada seni rezil etmek için soru acarım.

• alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste zamanında Trabzonun hakkını yiyenler şimdi haktan hukuktan bahsetmesin ayrıca tek kulvarda yarışan bir takımın bu kadar rezil oynaması ilginç

0|0
    0|0
  • Kırmızı kart doğruydu, yanlış olan geçen hafata emrenin kırmızı kart görmemesiydi, meloya gelince onun her maç kırmızı görmesi gerekiyor

0|1
    0|0
    • yahu neresi dogru o pozisyon kırmızı kartsa her maç 5 kişi atılır,net iki penaltımızı vermedi hakem bunlarıdamı görmüyosunuz

• buz gibi kırmızı kart ya ne ağlayıp duruyosun.

0|2
    0|0
  • merak etme dostum bundansonra biz kontrol altına alıcaz haftaya kadıköyde maç nasıl kontrol altına alınırmış izlesinler galatasaray resmi açıklama yaptı ya haftaya ağlama dendinde hoslarına gitmicek :))

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeye acımasız kararlar verilmeye başlandı sarı kart neyse anlarımda kırmızı baya ağır o pozisyonda ya neyse olan oldu artık tartışmaya bile gerek yok.

Fenerbahçe her maç gol yiyor buna dur demesi lazım şampiyonluğa oynayan bir takım her defasında gol yerse bu tür puan kayıpların olması çok doğal

0|0
    0|5
Yükleniyor...