Fenerbahçe'ye 2.dönem ne oldu?

Büyü mü yapıldı acaba? Hadi bakalım Fenerbahçeliler bir de sizlerde yorumları alalım.

Saldırı ve hakaret için gelecekler gelmesin.

Not : Ben takım tutmuyorum ama futbolu takip ederim.

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• beşiktaşlı bir taraftar olarak bana göre fenerbahçenin ilk yarı fikstürü diğer takımlara göre en kolayıydı. şimdi de en zor fikstüre sahip takım. deplasman performansı zaten belli ilk dönemde son dakikalarda atıyordu deplasmanda golleri öyle kazanıyordu ..şimdi atamıyor son dakikalarda.üstüne sakatlıklar hakem hataları eklenince böyle sonuçlar olması kaçınılmaz. ayrıca gsyi şampiyon yapmak istiyorlar bu alenen ortada.

0|3
    1|1
    • Son cümlen hariç doru bu BJK lilerin FB sempatisini anlamış değilim inkar etmeyin biyerlerden bir kardeşlik :))

Kızlar Ne Diyor 6

• fenerbahçe özüne döndü. birinci dönem de zaten çok iyi oynamıyordu ki. son dakika golleriyle kazanıyordu artık son dakika şansları yanlarında değil. adam tekmelemekte serbest değil

0|0
    0|0
  • Öncelikle Ersun Yanal'ın takımları 2.yarı düşüşe geçer sözümüzün ters etki yarattığını düşünmüyorum gerçekten de öyle oluyor adamın işi gücü forveti üçleyip hücum etmek hani nerede defans nerde gol yememek adına yapılan taktikler sabah akşam koşturursan adamları sürekli fizik-kondisyon çalıştırırsan ağır antrenmanların çok işe yarayacağını düşünüyorsan elbette uçarsın bir yerden sonra ama nereye ...

0|0
    0|0
  • Sanırım pili bitti

1|1
    0|0
  • hakemler işte o aldığınız paraları allah yedirtmesin :)

0|0
    0|0
  • ne oldu bilmiyoruz

0|0
    0|0
  • Klasik Ersun Yanal takımı ..

Eski takımlarına bakarsınız aynı sıkıntıları görebilirsiniz .. *-*

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• fbliler yerdeki adamı tekmelemeye alışmışlarken yine böyle bir durumda bu sefer hakem doğru karar verip kırmızı kart gösterdiğinde yine çirkef yüzlerini gösterdiler hakem bu maçta emenikeyi atmalıydı kendini çok yere attı aynısını burak yapsa adı çıkardı kesinlikle bu akşamki hakem ne olursa olsun 2 mücadelelerde sürekli fbnin lehine düdükler çaldı ve bu akşamki maçı resmen fenerbahçenin lehine yönetti bir fb forması giymediği kalmıştı ama elazığa helal olsun hakkı yendiği halde iyi oynadı bu akşam elazığ 2 puan kaybetmiştir hakem yüzünden

1|3
    0|2
    • Aynen fbliler boşuna ağlanmasın 1 puana sevinsinler.

• Klasik fenev ağlama şenlikleri başlamıştır. Ağlayın len keyifle kahvemi yudumlıyım ben de:)

1|2
    0|2
    • Sen harbiden beyinsizsin.Nick olarak güzel seçim olmuş.Soruyu tamamen okudun umarım? Takım tutmuyorum diyorum sen gelip ne diyorsun.

• Yok ondan demedim şimdi sen böyle yazınca tartışma çıkacak boş yere.

• Sen ne üstüne alınıyon güzel kardeşim, boşver sen

• Ersun yanal'ın bütün takımları böyleydi. 2008 manisayla harikalar yaratıp birinciyken diplere kadar vurmuştu.Ersun yanalın takımı ilk yarıda çok koşuyor çok gol atıyor 2.dönemde hep sakatlıklar ve diplere vuruşları gösteriyor.

0|0
    0|0
  • hakemle her deplasmanda tamamen aleyhine düdük çalsa,her maç yok yere haksız yere bir takımı 10 kişi bıraksa sonunda ne olur?

0|0
    0|3
  • hakem gelsin kadıköyde versin o kararları diyorum oyuncumuz el diye bekliyor hakeme itiraz ediyor ve golü yiyoruz orda el olsun olmasın sen topun peşinde koşucaksın hakemin kararlarına tepkimi dile getirmiyorum zaten bizim futbolcuları daha çok suçlu buluyorum sen el diye itiraz et koşma elazığ gol atsın acıncak halimize gülüyorum :)))

0|0
    0|0
  • bu zamana kadar doldur boşalt ve uzun havaya toplarla son dk golleriyle hakemlerle maç aldılar fb balınıda es geçme ..

0|0
    0|0
  • Ersun yananl kariyeri boyunca ilk devre gösterdıgı basarıyı ıkıncı devre gosterememıstır zaten futbol adamlarıda sureklı bunu dıyordu

0|0
    0|0
  • fener sadece tam kadroyken tehlike yaratabilir. cezalı ve eksik oyuncusu varsa fenerbahçe puan kaybeder normal yani.

0|0
    0|0
  • Klasik Ersun Yanal takımları ikinci devreye düşüşe geçiyor

0|0
    0|0
  • çok bktan hakemlerimiz var

sadece fenerbahce ıcın degıl tum takımlar ıcın gecerlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...