2 gün önce bakıyodu bugün hiç pas vermedi

merhaba arkadaşlar ben yüksekokulda okuyorum benim okulumun yanıdada lise var işte bir kız var kızla ara sıra bakışıyoruz bizim okuln önünden geçerken bana bakıyordu bu gün aynı cafede yan masada oturuyordu hiç bakmadı bn anlayamıyorum hem hoşlanmıştımda off offfffff

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• belki rastgelmiştir nasıl baktı ki nekadar sürdü bakması ?

0|0
    0|0
    • daha önceden bir kaç kere rastgelmiştik sonra bn kantindeydim işte bunlar geldi arkileriyle bişeyler aldılar kız çıkarken bana baktı ardan 1-2 saat geçti bn kantinde okula doğru geçerken yolda bunun geldiğini gördüm sonra bunun bana tekrar bakıp bakmayacagını görmek için banka oturdum gecerken 5-10 saniye baka baka geçti anlamıyorum yaa moralim çok bozuk şuanda

• Tipini beğeniyomususun sen

• yani idare ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• bakısmayla bıtmıyor senden bı adım görmeyınce gerı cekılmıstır oyle bos bos duracana bı gıt konus numarasını ıste

0|0
    0|0
    • demesi kolay emin olmadan yapamam sanırım işin uzunda rezil olmakta var

Erkekler Ne Diyor 2

• biraz konuşursan aranizda bişey olur

0|0
    0|0
    • konuşmaya fırsatım dası varolmuyoki yanında çok arkadaşı var

• aralarina kariş arkadaşlarina sevdir kendini o arkadaşlari var ne varsa onlara sevdirdikten sonra denersin olmadi onlardan yardim ister (ama yakin arkadaşi olmasina dikkat et )

• ahh bir tanışsam daha önceden olucakta bn buralı degilim kimseyi tanımıyorum buradan

• vay ırıspı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...