Erkek arkadaşlar bakar mısınız!

İyi akşamlar herkese.Sorum erkek arkadaşlara düşünün sizi çok ama çok seven bir kız var ve size çok bağlanmış ve bazı konularda hassas yani tabiki el tutma vs. oldu ama ilerisi için daha erken dedi size ve yapmadı aile yapısı da mütevazi sizin de.Ve siz ilk defa bu kızı ailenize aldınız sevgili olarak ilk defa tanıştırdınız çünkü çok düzgün bir kızdı ilk arkadaşısınız da.Bazen o hassas olduğu konularda şikayet ederdiniz ama sizi çok sevdiğini bilirdiniz hiçbir yanlışı da olmadı size bu kız hakkına ne düşünürsünüz hani o konularda hassas olduğu için ve herşey çok güzelken bir gün ansızın neden bitirirsiniz,sonra o sizden kopamayınca neden aylarca konuşursunuz onla neden saçmalarsınız yani istemediğiniz bir kızla ayrıldıktan sonra neden konuşursunuz neden tartışırsınız ya da yazma dediğinde yazarsınız ve en sonunda başka sevgili yaptığınız halde o sizi seven kız ayrılıktan 4 ay sonra görüşmek istediğinde gider görüşürsünüz neden arkadaşlar soruma açıklık getirin lütfen..!

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekte suç göremiyorum ben burada. Kız her seferinde def edilmiş ama her seferindede tekrar dönmüş, bir kız banada böyle yaparsa bende her defasında konuşurum buluşurum egomu tatmin ederim sonra yollarım dicemde o karakterde biri değilim çok şükür ama olan çok insan var. Sen gururlu olmayı deneyip seni takmıyan bir insanı silsen daha iyi olmaz mı?

0|0
    0|0
    • O moda girdim merak etme!Şu son olaydan sonra asla diyorum asla ne olursa olsun umrumda olmaz ayrıldık kötü günüde yine de yanında olmasını bildim evet bu gurursuzluksa bilemem.Şu an diyorum ya büyük konuşmayayım ama ölse umrumda olmayacak gibi hissediyorum.Gurursuzluk he,peki sorarım sana kız erkeğe güzellikle yazma ya da tartıştıklarında yazma dediği halde yazan erkek ya da kız geri çekildiğinde bitti diye kabullendiğinde saçmalayan erkeğe ne denir bunu da de madem?Yüzsüzün önde gideni denmezmi

• VAllahi ne yapmaya çalışıyor anlamadım inan :)

• Ben de anlasam zaten buralara yazmam.Ben de anlamıyorum resmen gel döv beni diyor işte!

Erkekler Ne Diyor 3

• Olan olmuş.. şimdi bunları düşünmek seni sadece üzer senin yapman gereken bu ilişkiden ders çıkarıp önüne bakmak.

0|0
    0|0
  • herkezın kendıne gore dunyası kenedene gore acabası var herkez aradıgı cevabı ve ıstedıgı karsılıgı almak ıster bu yuzden bu karısıklıklar

0|0
    0|0
    • Çok karışık çok hep yaptığı şeydi yine yaptı kafamı karıştırdı ve engelleyip sessizliğe büründü bende bıraktım zaten.

• 17 18 sem ve liseliysem bu tür saçmalıklar yapardım evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yara bandı olarak kullanmş bnce

0|0
    0|0
    • Ne alaka eskiye falan dönme yok ki onda.Bana kendine güvenemdiğini söylerdi o işi ciddiye alıp baya tanıştırma olaylarına girdi sonradan bana ben çok hızlıymışımda evlilik konusunu ben açmazdım bile yakınları açardı bu konuyu hep yanımızda ama o sanki ciddiyetten kaçtı gibi ne bilim.

Yükleniyor...