Uzmanlar Ayı görürseniz kacmayın onunla konuşun diyor (Napardınız)

evet uzmanlar ayı saldırısına karşı ayıya birşey atmayın kacmayın onunla konuşun diyor

0|0
17|30

En İyi Erkek Görüşü

• işin teknik kısmı şöyle;ayı ile karşılaştığınızda eğer sizi gördüğü anda arka ayaklarının üzerine dikilip size sürekli olarak bakıyorsa kesinlikle sessiz biçimde yere yüz üstü uzanıp ellerinizi ensenide birleştipi dirseklerinizi kulaklarınızla sıkıca kapatmanızdır.ayı size karşı hamle yaparsa ondan kurtulma şansınız yoktur çünkü 70km/h hızla koşar.iyi yüzer ve tırmanır.az önce bahsettiğim poziyonda ayı size geldiğinde onun yapacağı ilk iş bacaklarınıza saldırmak olacak ve dişleri ile yoklayarak(ufak ve sıkı ısırıklarla) gövdenize ilerleyecek ve sizi sırt üstü çevirmeye çalışacak. yuvarlanarak tekrar yüz üstü vaziyeti almanızdır.bir süre sizi hırpaladıktan sonra sizi tehdit olarak görmekten vaz geçecek ve yoluna gidecektir.o esnada koşmaya tırmanmaya yüzmeye çığlık atmaya veya birşey atmaya kalkarsanız kesinlikle parçalanacaksınız.

1|1
    0|1
    • Uff neymiş bu ayılar beh :(

• zaten bunu yapa bilen az sayıda insan ancak ayı saldırısından az yara alarak ya da hafif sakat kalarak kurtula biliyor.unutma ki sana aldırmaya kalkan hayvan en az 300-35 kilo ve en az 3mt boyunda.ve söylendiğine göre omuz ve ön bacak kasları tek vuruşta bir öküzün bel kemiğini kolaylıkla kıra bilecek güçte.pençe hakkında daha bişey söylemeye gerek bile yok hatta.

• ayı açsa istersen amuda kalk :D

Kızlar Ne Diyor 17

• Ayının alasıyla bırak konuşmayı aylarca sevgiliydim ben :D

3|2
    2|0
  • ben şehadet getirirdim :D o da bir nevi konuşmak hayırlısı yaa :D

0|1
    0|0
  • Valla biz onunla konuşmuyoz ama her televizyonu açtığımızda bir ayı konuşuyor.

2|1
    0|1
  • hangi dili konuştuğunu anlayana kadar iş işten geçmiş olmazmı.

0|1
    0|0
  • Doğru ben bu tekniği genelde arılarda kullanıyordum ve işe yarıyordu.Aynı zamanda insanların çoğu yanına kedi ya da köpek geldiğinde sadece azarlıyorlar bu hayvanların büyük çoğunluğu da uzaklaşmış oluyor

0|1
    0|0
  • şahsen ayı görsem gözlerimi kapatıp nefesimi tutarım ;( öleceksemde onu beni parçalarken görmek istemiyorum

0|1
    0|1
  • :D kaçamamki zaten kitlenirim annemm derim sadece

0|1
    0|0
  • En mantıklısı..Kaçsan nasıl kaçacaksın ki senden hızlı koşuyor hayvan.Yorulmanın manası yok :)

0|2
    1|0
  • odun ateşinde armut mu yicekmişiz <3

2|2
    0|0
  • Kuaför ve alışveriş maceralarımızdan bahsetsek erkeklerle aynı tepkiyi verip kaçarlar herhalde :D

2|1
    0|0
  • Abi beşşüzün var mı?

0|1
    0|0
  • Çok güzel bir dolunay vardı ayı gördüm elimde silah vardı ona ateş etsem üstüme yürür diye düşündüm havaya ateş ettim dağa doğru koşmaya başladı arkasından sadece baka kaldım dağa çıkıp ayaga kalktığında dağ küçüldü sandım

0|0
    0|0
  • uzmanı yanıma alıp ormana giderim :)) ondan sonra uzman anlatsın sana neler oluyor .

0|1
    0|0
  • Ben orada kalpten giderim kesin

0|1
    0|0
  • Aaa Merhaba AYU KARDEŞ DER GUCAKLARIM :) Kıllarını degajeme doğru yaslar onunla ilgili birçok fantazi kurardım :)

0|2
    0|0
  • el ele tutuşup yürürdük ayıyla dostane bı canlı sonucta

0|1
    0|0
  • Altıma s*çarsam kaçamam tabi o esnada konuşmak iyi gelir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• profil fotoğrafındaki uzmanların tavsiyesine uysun

0|4
    2|1
  • önce onu diyen uzmanı ayıların önüne salıp diyalog şekline bakmak lazım. Sonra çölde kutup ayısına rastlarsak aynısını deneriz , tabii uzmanın başarı oranına göre :)

Yoksa zaten bedeviyiz.

0|1
    0|0
  • uzmanlara söyle isterlerse ona küçük süprizlerde yapalım :)

1|0
    0|0
  • link

sunun gibi mi

0|1
    0|0
  • Ayılarla oynasak oynarlar mı acaba

0|1
    0|0
  • Kendi türümün bu kadar yadırganmasını kınıyorum dsdad

2|2
    1|0
  • Merhumu nasıl bilirdiniz?

0|1
    0|0
  • Uzmanları ziklemiyorum

0|1
    0|0
  • önüne bir tane ayı çıkartcan onu söyleyenin konuş işe yarıcakmı dicen.

0|1
    0|0
  • Biz Tayyip'le bile konuşmaya çalışan bir halkız... Ayı ile mi konuşmayacağız...

0|1
    2|3
  • 0|0
    0|1
  • konuşabiliyosan konuşcan aga

0|1
    0|0
  • anasayfada soruyu okurken ayı gördüm ama konuşmak ne mümkün zindanlarda çürürsün mazallah

0|3
    2|4
  • ayı görünce o konuşun dıyen anasınısattımın ıbnesını bulur gel konuz p**evenkder giderim

0|1
    0|0
  • istersen tavla da atak,ne konuşması kaçacaksın ya da ölü numarası yapacaksın

0|1
    0|0
  • Kaçmayın da sışsın ağzınıza.

0|1
    0|0
  • onu diyen uzmanları ayıyla basbasa bırakacaksın kacmaz muhabbet ederse dogrudur hatta ozaman ben ayı kardes gel senle bir el tavla atalım kaybeden kazanana soman balıgı ısmarlasın derim:)

0|1
    0|0
  • Köprüyü geçene kadar konuşurum ama sonra yavaşça uzaklaşırım oradan ;)

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bir yerde ölü taklidi yapan adamın ayıdan kurtulduğunu okumuştum.Tabi biraz hırpalanmış şekilde.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle ayı gordunmu kacmicaksun öyle durucksin gelsin ağzına s.csın

0|1
    0|0
  • Bilsem cidden bisey yapmayacak..

İki cift kelam ederdim onlarla..

..

0|1
    0|0
  • akşamda beraber yatışırdık gari

1|0
    0|0
  • azımıza sıcsın dimi

0|1
    0|0
  • saldırmazsa gider kahveye okey atardık :)

0|1
    0|0
  • konuşuyorum da laftan anlamıyor ki ayı oğlu ayı...

0|0
    0|0
  • Memlekettekilerin bir çoğu fiziksel anlamda zararsız zaten.

0|0
    0|0
  • kımla o malak ayı 2 metre bı pencesı yeter sohbete sıra gelmeden

0|1
    0|0
  • doğru ayınında dosta sohbete dert ortağına ihtiyacı var

0|1
    0|0
Yükleniyor...