Çok havalı ve yakışıklı sayılabilecek bir erkek duygularını açmaz mı ?

Evet arkadaşlar böyle tanıdığım bir erkek var.Çok havalı yani iyi bir insan ama havalı baya.Ekonomik olarakta ailesi çok zengin.Ünide c180 coupe si var.Taktığı saatler giyimi moda anlayışı ve zevki muhteşem benden hoşlandığını düşünüyorum ama birtürlü açılmıyor.Çekingen değil çok yakın kız arkadaşları var.Acaba havalı ve yakışıklı sayılabilecek bir erkek duygularını söylemek istemez mi ? Çünkü genelde havalı ve güzel kızlar kendilerini ağırdan satarlar genelde aşklarından ölseler bile söylemezler.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• dur bi dakka! o ben olabilir miyim acaba? =))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• fakirler ortaya dökülmüş

sl65amg me binip çocukta mercede var diyen varoşlara valla dalasım geliyor

benzin zaten olmuş 5 lira

0|0
    0|0
  • insanların hiç bir zaman görünüşleriyle değerlendirmemek gerekir bence o arkadaşımız itibar peşinde

0|0
    0|0
  • Belki de sen öyle sanıyorsun belki de senden hoşlanmıyor o anlamda.

0|0
    0|0
  • hava durumuna bağlı

0|0
    0|0
  • Çocuk yengeç burcu mu ?

0|0
    0|0
    • evet sanırım nerden bildin ?

• Burçlardan anlıyorum çünkü. Aşağı yukarı bende aynıyım anlattığın kişiyle. Yengeç erkeği her şeyden önce çok çekingendir. Öyle görünmese bile öyledir. Demek istediğim, bu erkek duygularını açmakta güçlük çeker. Doğru sözlerini bulmak için ne kadar kafa patlatırsa patlatsın, önceden ne kadar plan yaparsa yapsın iş itiraf anına geldiğinde bu erkek konuşamaz ve hareketi daima karşısındakinden bekler.

• senin duruşuna bağlı ,sen yelkenleri suya indireceksin havalı pozlara girmeyeceksin,klasik güven vermeyen vurkaç tatkitklerinizden kullanmayacaksın,işareti sağlam vereceksin velhasıl,güven vereceksin.:))bak bakalım nasıl geliyor:)(tabi hoşlanıyorsa senin hissetgn gibi)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yok öyle bir şey.. Hele ki senin karakter olarak bahsettiğin bir ise..

Söyler hatta istediğini de alır..

1|0
    0|0
  • öyle birinin değil sevgilim olmasını arkadaşım bile olmasını istemem..

söylemez o duygularını alışıktır etrafındaki kızların ilgisinden gerek duymak ayrıca ilgi göstermeye

0|0
    0|0
  • Çekingen ise yakışıklılığına bağlanamaz bu durumu.

0|0
    0|0
  • düsüncende yaniliyorsundur belki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...