Kafayı ne kadar yediniz?

An vardır, "kafayı yedim" deyip kendinizi tokatlarsınız, "ne yapıyorum ben" deyip, yine de yaptığınız şeyi yapmaya devam edersiniz. Absürdizmin tavanında, rezaletin dibindesinizdir. Herhalde size en yakın birisinin bile bu yaptığınıza k*çını açıp güleceğinden eminsinizdir o an. Var mı böyle bir anınız?

Güncellemeler:
4 saatimi 12metrekare oda içerisinde saçmasapan hayalî ya da metafizik mi diyeyim, öyle bir takıntıya ayırarak mekik dokudum, volta attım bi ileri, bi geri. Ayrıntılarını açarsam k*çınızı açarsınız,buna eminim :P

İşte böyle sapkınlıklar istiyorum, anlatın :)

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• elime metreyi alıp acaba duvarlarımın her köşesi kaç cm dıye olçmuslugum var

0|1
    0|0
    • dekor için falan mı?

• öteki terliği de atarsın biri giderse.

Kızlar Ne Diyor 12

• sen kafayı mı yedin?

sorusu sorulana kadar kafayı yemicem.. henüz soran yok..

1|1
    0|0
  • Arkadaşıma bağırdım tepemde birden yıldızlar uçmaya başladı ve bende elimle itmeye çalıştım herkes tip tip bakıncada görmüyor musunuz yıldızları ya diye haklı çıkmaya çalıştım sonrasını hatırlamıyorum :)

1|1
    0|0
    • Fantastik zeka ürünü müdür, sorabilir miyim tüm samimiyetimle :)

• En iyi benim işte hem yıldızlarıda gördüm daha ne yapim :)

• ben yıldız oldum uçtum, emin ol :P bekleyelim görelim, insanlar ne yazacak :)

• Bende bi ara odaklanıp kaşık bükmeye çalışıyodum ailem benden umudu kesmişti :) Arada yine kafayı yiyorum böyle.

1|1
    0|0
  • Şuan yemiş bulunmaktayım, "şu köşe yaz köseşi, şu kose su şiseşi."

1|2
    0|0
  • benı espanol tokatladı:)

1|1
    0|0
  • Henüz yemedim az kaldı.Mazeret arıyorum bunun için.

1|0
    0|0
  • Yiyecek kafa yok bende

0|1
    0|0
    • ah şu edebiyatçı milletim benim. Adam gibi cevap vermezler ki bir boka :P

• Hepsini bulduğum peynir-ekmekle :(

2|0
    0|0
  • Saatlerce çamaşır makinasını izleyebiliyorum önüne oturup :D

0|0
    0|0
  • bir yemediğimiz o kalsın

0|0
    0|0
  • herzaman yiyrummm

0|0
    0|0
  • yiyecek kafa kalmadı hacı:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• şeker mi salladın naptın odadan dışarı çıkamadıysan çok sıkıntılı geçmiştir heralde volta atman tuhaf bunu bende yapıyorum bazen kendimi deli sınıfına koyuyorum sonra izleniyor olabilirim düşüncesiyle gülüyorum kendime ama bir kere gerçekten kendimi akıl hastası gibi hissetiğim oldu bir süreliğine gerçekten çok tuhaftı neyseki atlattım

0|1
    0|0
  • benim kafa ERROR yazıyor.

1|0
    0|0
  • Kafayı yemiş olmak için akıllı olmamak gerek. Ya da bir süreliğine aklı yitirmek gerek. Anca böyle anlarız.

Şayet ben kafayı yedim mi ? Ohoooo çook oldu. Ama bir süreliğine :) Mesela yaya çizgilerinden hep beyaz şeritlere basarak yürürüm. Bazen kaldırmın en kenarından yürürüm. Kafayı sıyırırım ve yolda gördüğüm her taşa vururm. Kimisi arabanın camına gelmiştir ve sürücü tarafından kovalandığım olmuştur :D

0|0
    0|0
  • Kafayı üşüttüğüm o kadar an var ki :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...