Ablamın gelmesinden rahatsız oluyorum..

ablam evli. evimize 10 dakikalık falan uzaklıkta oturuyor. 2 de birbirinden yaramaz oğlu var. 7 ile 4 yaşında. ablam her Allahın günü bize geliyor ve ben çok rahatsız oluyorum. kendi evinde otur yaa. çocukları çok rahatsız ediyor bizi. evin altını üstüne getiriyorlar bu akşam da çerçeve kırdılar. 2 gün gelmese 3. gün mutlaka geliyor.

sakin olabilmek için ne yapmam lazım? ve haksız mıyım bu düşüncemde?

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• Haksızsın , kendini ablanın yerine koy orasıda onun evi sonuçta. Aynı şey sende olsa kardeşin böyle düşünse ne yaparsın ? empati kurmalısın. Ben çocuk gelişimciyim yani sende küçükken öyleydin o zamanlardan geçtin belkide daha yaramazdın ? adı üstünde çocuktan bahsediyorsunuz o yetişkin bir insan değil.Yeğenlerini sevmeye çalışmalısın , teyze olmak çok güzel bir duygudur şanslı olduğunu bil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Evlen çocuk yap bir an önce...

1|0
    0|0
  • biri ablan diğerleride yeğenlerin nasıl rahatsız oluyorsun ?

çocuk dediğin kırar döker kırmayan dökmeyen yaramazlık yapmayan çocuk mu olur olursa ona çocuk mu denir ? sen onların anne yarısısın.

ben hep dua ederim yeğenim her gün gelsin bana kırsın döksün özgürce korkmadan çocukluğunu yaşasın kalp karardımı anne de evlatta fark etmiyor demek ki insana..

1|0
    0|0
  • ablan kızım o senin. benim ablamın 4 çocuğu var geldi mi çok mutlu oluyoruz evimiz karşı karşıya birde

1|0
    0|0
  • haklısın o zaman sende evlen

1|0
    0|0
  • yapacak bir şey yok valla dayanmak zorundasın, bir şey söylesen sen kötü olursun

1|0
    0|0
  • Ablana söylemen lazım bunu bize değil.

1|0
    0|0
  • ayıp

.

1|0
    0|0
  • ay sen nebiçim kızsın yiyenlerin var senin onları oynatıcana sevicene neden geliyor diyosunn :)9 ben ablamı bayramdan beri görmedim bizimki gelmiyorr

0|0
    0|0
    • ne güzel işte bizimki de gelmese bende özlesem!

• sizin çocuklar sevimli demek ki. bunlara gıcık oluyorumm. küçüğü evi yakıyordu neredeyse

• çek kulaklarını :))) sevimli tabi ne yapsa sevimli

Kızlar Ne Diyor 10

• Kov gitsin evden yaa o kadar da değil . Tamam kardeş, yeğen olabilir ama insanın kendisine bile tahammülü olmayabiliyor çoğu zaman bir de çocuk bu en fazla 1-2 saat seversin arada sırada onun dışında hiç çekilmez ki kendisi de çekemediği için sizin üzerinize atıyor ..Akıllıya bak sen doğurdun bak çocuğuna, milletin kendi hayatı var .Rahatsız etmeye hakkı yok.

1|0
    0|0
  • Sana inanamiyorum. Ablani resmen disliyorsun uvey gibisin. Yeğenlerini sevmiyorsun sevsen yaramazliklarina bu kadar kizamazsin.benimde yegenim var laptopun icine oyuncak koyup kapatip ustune oturmus kirmis ama olsun yegenimden kiymetli mi feda olsun binlerce laptop. Canim o benim.

Senin gibi kardesim olsun istemezdim.

1|0
    0|0
  • eskiden teyzemde öyuleydi erkek kardeşimden nefret ettiği dikle geitrir hatta bazen utanmadan ablşa yanlış anlama ama bu cocuk bize gelmesin derdi biz hep üzülürdük kardeşimize öyle diyor diye şimdi onunda 2 cocugu var tüm samimiyetimle diyorum o 5 yasındaki kızını iplerle bagla 100 kapı arkasına kitle yine durmaz yine durmaz :) umarım seninde teyzem gibi cocukların olur :)

1|0
    0|0
  • ya seni çok iyi anlaıyorum bende bazen dayımın çocukları geliyor tokat manyağı yapasım geliyor idare edecez napcez :)(:

1|0
    0|0
    • beni anlayan biri çıktı sonunda :))

• tavrımızdan anlıyordur heralde bilmem ama laf sokuyor arada evim evim diye. tam gıcık bunlar yaa. hele büyük çocuğu dövesim geliyor dövsen 3 saat ağlar. kendi evimizde rahat yok

• artık evlenme zamanınız gelmiş kızlar :P hep bunlar aileyle aynı evde yaşamaktan :D

• Bilmem ben rahatsız olmazdım sanırım canımın parçası onlar sonuçta. Odandan çıkma

1|0
    0|0
  • annene söyle

1|0
    0|0
  • Kendi evine geliyor ne var ki bunda ?

0|0
    0|0
    • babasının evi? her gün gelmesini gerektirmiyor gelip huzurumuzu bozması gerekmiyor

• Saçmalıyosun onunda evi.

• arada sen git ya da anneni yolla

0|0
    0|0
  • Ablanla sakince konuş.

0|0
    0|0
    • ne dicem buraya gelme mi? zaten laf sokup duruyor evim evim diyee

• Ama bence artık onun değil evlenip gitmiş.

• saçmalama yabancı birinden bahsetmiyorsun ablandan bahsediyorsun

0|0
    0|0
    • yabancılar daha iyi işte. akıllı akıllı durup gidiyorlar. bunlar tam deli gbii

Yükleniyor...