Anlattığım kişi yerine kendinizi koyup cevaplarmısınız

Evet aslında sorum erkeklere. Şimdi düşünün 22-23 yaşlarındasınız gayet güzel kaslı bir vücudunuz var dolayısıyla da egonuz çok yüksek. Girdiğiniz her ortamda kızların size bakmasına, patronlarınızın bile size sulanmasına ne biliyim işte dediğim gibi girdiğiniz her ortamda ilgi odağı olmaya alışıksınız. Şu an iş yerinizde sizden hoşlanan iki kız var diyelim ikisine karşı da şimdilik nötrsünüz. Kızlardan biri size diğerlerinden alıştığınız gibi davranıyo ama diğeri size pas vermiyo size "yaşlanmışsın, sakalın yakışmamış" falan diyerek takılıyo. Hangisi daha çok ilginizi çeker ve neden :)

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hangisi güzellik anlayışıma göre daha güzelse o ilgimi çeker. Erkelerde bir kızın ona karşı söyledikleri önemli değildir. Bir kızı beğendiyse o kız ona ilgi göstersene peşinden koşar, ilgi göstermesede. Mesela hiç naz yapan erkek gördün mü? Naz yapıp daha fazla ilgi istemek kızların doğasında var. Bir erkek beğendiyse kıza olumlu yanıt verir, beğenmediyse de kesin, net bir şekilde reddeder.

Not: Bazı şerefsiz erkekler yedekte tutayım diye kendisine ilgisi olan kızı olayıyabiliyor onları erkekten saymıyorum. Yok Ayşe'den hoşlanıyorum. Fatma bana ilgi duyuyor. Fatma'ya tam yüz vermiyorum, işte Ayşe'yi tavlamaya çalışıyorum o olmazsa Fatmayı yedekte tutuyorum gibi laflar söyler bunlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İkiside ilgimi çekmez biri herkes gibi davranıyo diğeri ise ilk okul çocuğu gibi utanmasa saç çekecek silgi atacak :)

0|0
    0|0
  • Egosu yüksek insan takdir alana kadar aşağalayanı seçer gibime geliyor

0|0
    0|0
  • yılışık olmayanı ve ağzının içine düşmiyeni tabiki :)

0|0
    0|0
  • Eğer sürekli laf tıkıştırırsan niyetini anlarım ama seviyesini iyi ayarlarsan sana daha çok ilgi duyarım

0|0
    0|0
  • İkincisi ilgimi çeker,alıştığım davranışlardan farklı olduğu için.Doğru yoldasın,devammm.. :)

0|0
    0|0
  • ikisinin de sonu aynı ne fark eder.

0|0
    0|0
  • hangisi daha güzelse onu seçerim o vücudu boşuna mı yaptık güzel bulamayacaksak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...