Sizce siz ne düşünüyorsunuz ?

askere gitti hergün arıyor ailesinden çok beni arıyor ve bana çok bağlanmış eskisinden daha fazla ve çok özlemiş sizce bu askerden sonra gelince değişirmi kişiliği ?

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar her zaman değişir bunu unutma.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Armudun sapı, üzümün çöpü... Seni senden çok seven biri var bu dünyada e kuzum, dert ettiğin şeye bak. Allah bize verseydi öyle bir seven, biz nikahı basardık. Seni seviyorsa gelir nikahı basar. Yoksa gelir, üç beş yıl sonra senden sıkılır ayrılırsınız.

0|0
    0|0
  • Niye değişsinki sen askerdeyken beklersen onu namusunla sıkıntı olmaz

2|0
    0|0
  • karı kız olmadığı için arıyor seni. eskiden niye çok aramıyordu? çünkü serbestti oralık karı kız kaynıyor. ama gitti oraya bilmem kaçbin tane sap adamlar. sen hala gelmiş değişirmi diyorsun.

0|0
    0|0
    • annesini bile aramıyor fazla ama

• bebeğim annesini ne yapsın. onunla mı şey ettirecek. Yokluktan arıyor.

• değişir ben kimleri aradım kimleri:))

1|0
    0|0
  • Askerlik öyle bir illetki herşeyi özletiyor sevdiklerine daha fazla değer veriyorsun.Ben en sevmediğim insanı dahi özlmiştim :)

0|0
    0|0
  • Değişme ihtimali %75 :)

0|0
    0|0
    • nedenn

• Size nasıl anlatim ben çok çekici bir kızım gözlerim açık yeşil boyum uzun :D o çirkin ama bütün erkeklerin cenaze namazını kıldım onu tanıdıktan sonra o beni seviyor askerden öncede çok ilgi gösterirdi

• İnşallah dediğin gibi olur canım...Ben genel durumu aktarmak istedim sana sonra hayal kırıklığına uğrama diye.İstersen bu konuyu uzun uzun konusurz ?

• tahminimce sadece cinsel isteği değişir :=)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bence değişmez ...

2|0
    0|0
  • % 100 garanti veriyorum degisicek cunku orda yaptigi baska bisi olmadigi icin seninle bu kdr ilgileniyo evt ama buraya grlicek sosyal hayatina donucek ve etrafinda kizlar olucak umarim seni cok seviyodur ve degismez

0|0
    0|0
  • Arada olur ki öyle

0|0
    0|0
  • değişmez güzelim sanmıyorum değişiceğini.. tam tersi olur:) daha çok bağlanır..

normalde askere giden unutuyo aramıyo sormuyo.. ama senin ki iyimiiş:) ne güzel yaaa:) allah ayırmasn.

2|0
    0|0
    • bu yorum güzel işte çok sağol :)

Yükleniyor...