Telefon alıcam bu telefonların fiyatları arasında uçuk farklar var mı? önerebileceğiniz telefon var mı?

finallerden sonra s4 aldırmayı düşünüyorum.malum öğrenci adamız bizim alacak halimiz yok.o zamanı da ele alarak ve telefonların her geçen gün fiyatı düştüğünü ele alarak s4 ile iphone arasında nasıl bir fark olur? ikisinin de fiyatları nedir ve o zaman nasıl olacaktır? bana önerebileceğiniz güzel telefonlar var mı ?

Güncellemeler:
iphone 4 , iphone 4s ,iphone 5 ,iphone 5c,iphone 5s işte siz kafanıza göre nedeniyle anlatın bana.hangisiyle arasında uçuk fark olmaz olursa ne kadar olur işte alabileceğimin en iyisini aldırmak istiyorum malum her gün aldırdığımız şey değil.
bu arada kaçak,çakma vs. istemiyorum.bu sektöründe her sektör gibi işlemesi gerekiyor.karşıyım böyle durumlara.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• link

Bu siteden istediğin her telefonu karşılaştırabilirsin. Yaklaşık fiyatları ve tüm özellikleri açık bir şekilde karşılaştırma olanağın oluyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kardeşim kaçagını 250ye aldı fark tabiki var ama dağlar kadar değil sadece özellikleri azaltılmışbi sorunda yasamıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeş iphone 5 kullanıyorum. Şahsen androide hiç mi hiç alışamam. çok karmaşık. İstediğin anında bulunmuyor. Tamam pahalı iphone ama verdiğin paray değer. Bana sorarsan 5 ya da 5s al derim. Hiç pişman olmazsın

0|0
    0|0
    • Biliyorum ama aldıramayabilirim pahalı sonuçta.iphone 4s hakkında düşüncen ne?

• ben androide alışkınım her şeyini bilirim de ben sanırım galaxy vs. yönelicem.kamera gibi vb. gibi yönlerde önemli benim için o yüzden..

• sen bilirsin ben samsunga kötü demiyorum sadece kafanda fikir oluşsun

Yükleniyor...