Elazığ gibi bir yerde renkli kıyafetler giymek abes mi kaçar

herkes koyu renkli ceketler kazaklar falan giyiyolar ben renkli şeyler giymeyi seviyorum turkuaz pantolon kırmızı kazak falan o tarz şeyler giyiyorum sizce burası gibi bir yerde abes mi bu tarz şeyler

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• neden elazığ gelişmiş bir şehir.. ama yerinde olsam renkli şeyler giymem erkelerde çok itici duruyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hayır ben elazığlıyım ve elazığdayım bende giyiyorum.

0|0
    0|0
  • Elazığlı bir arkadaşım vardı buranın kırosu çok diyordu. Bence dikkat, kendini bilmez çook.

0|0
    0|0
    • orası öyle kızları bile manyak ben emanetsiz dışarı çıkmam olum diyo bide kız bu :D

• Mm benimbabam elazığlı bak şindi dediğin çok güzel ama elazığda bence pek hoş bakmıyorlar çünki bende oraya gidince banada çok cins bakıyorlar alışık değiller onlara göre öyle giyinenler top filan çok geri kafaı bir toplum

0|0
    1|0
    • aynen özellikle bakımlı ve güzel kadınlara sapıklık derecesinde bakıyolar

• Giy boşver bence.

0|0
    0|0
  • yok sorun olmaz bence

0|0
    0|0
  • alakaya bak ? renkli giyeni dövüolar mı..

0|0
    0|0
  • Malatyada olsan dikkat cekmezde Elazığ da çekebilir

0|0
    1|1
  • giy gitsin.bir yerden başlamak lazım.artık tabuların yıkılması gerek.akımı sen başlat.

0|0
    0|0
  • Ne bilek gardaş ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben elazığlıyım elazığdayım. Herkes kendine yakışanı giyinmeli ama bir erkek de öyle çok cıvık şeyler giyinmemeli Tshirt felan olsa bir sorun olmaz ama erkek de öyle renkler çok abes kaçıyor.

0|0
    0|0
  • Mümkünse giyme zamanında egenin bir köyünde uzun saçlı dövmeli herifleri gören köylüler bizi bir zükmedikleri kaldı

0|0
    0|0
  • ne alaka? giyebilirsin tabiyki

0|0
    0|0
  • fazla dikkat çekebilir o tip yerlerde

0|0
    0|0
Yükleniyor...