Annenizin babanızı aldattığına adınız gibi eminsiniz, ne yaparsınız?

Bu durumu erkek kardeşinizde biliyor.

Ama diğer taraftan annenizin babanızı aldattığını babanız da biliyor sanki. Konuyu bildiğini size ima ediyor zaman zaman.

1 kız evlat olarak böyle 1 durumda ne yaparsınız?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Annem eğer tek kişiyle aldatıyorsa 1 kez uyarırım. Konunun derinliğine bakarım. Ama hayatında birçok erkek varsa üzülerek söylüyorum bu o...luğa girer annem bile olsa kabul etmem 1 uyarıyı bile haketmez. Aile toplantısı yaparım, ip zaten kopmuş pamuk ipliğinin nesini ben koparıyım herkes naklen öğrenir. Benim hayatımı mahvetmeye hakkı yok bu analık hakkının dışında !.

Bu arada hep enteresan sorular soruyosunuz, mesleğinizi merak ettim..

0|1
    0|0
    • Sanıyorum eski adım olan Üzümbuğusundan beni tanıyorsunuz öyle mi? Profilimde yazıldığı gibi ben 1 elektrik mühendisiyim. Sorularımı nasıl buluyorsunuz?

• Beyin kurcalayan sorular :D yani pek de boşa silmemişler.

• Ya kadın yaşıyor bunu. Beni silmelerinin sebebi ne olabilir? Beyin kurcalayan sorular sorduğuma inanıyorsun değil mi? Arkadaşlık isteğimi kabul etsene.:))

Kızlar Ne Diyor 3

• Annemi uyarırım herhalde,yaptığının çok yalnış olduğunu anlatmaya çalışırım,ne biliyim ya çok zor bir soru oldu bu,Anne yapmaz ki,öyle bir şey :(

0|1
    0|0
  • hata senin o uyuz karında darak yemeye doymuyo demekki

0|1
    0|1
  • valla annem filan demem reddederim yok öyle bir dünya eğer öyle birşey varsa ayrılsın kandırmasın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...