Ünal Aysal Beşiktaş maçı sonrası Melo'nun sevinci için sempatik bir danstı demiş?

Acaba melo ünal aysalının eşinin karşısında bu 'dansı' yapmış olsa ünal aysala yine çok sempatik gelir mi sizce? ya da galatasaraylılarca bu hareket çok sempatik çok normal peki soruyorum akrabanız olan bir kadınla ya da bir kızla maçı izlerken o hareketi görmüş olsaydınız gerçekten çok sempatik bir hareket dermiydiniz?

• Ünal aysala sempatik gelir öyle demişse ve benim için sıkıntı olmaz bir akrabamın yanında o hareket tvde gösterilse
    50% (1)75% (6)70% (7)Oy Ver
  • Hayır çünkü...
    50% (1)25% (2)30% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu dans bizim kültürümüzde yok olsa hepimiz yapardık emin ol, ülkelerin kültürüne hakaret edemezsin sen başkası ülkemizin geleneklerine hakaret etse bir penaltınız verilmeyince ortalığı nasıl ayağa kaldırıyorsanız böyle bir durumda da aynısını yaparsınız yalan mı? Bana soracak olursan Melo koyduk mu anlamında yapmış ve Ünal Aysal 'da haklı olarak onu savundu Melo dans etse çıkar kendisi açıklardı zaten dans ettim diye ama helal olsun güzel hareketti:)

0|0
    0|0
  • sempatik gayet de .ayrıca onun yaptığı hareketi ronaldo da yapmış yani melo ya it demeyi kesin. o dans olsun diye yaptı bide fenerlileri kışkırtmak amaçlı

0|2
    0|1
    • Babanın yanında maçizlerken o görüntü ekrana gelse ayy gayet sempatik çok tatlı dermisin?

• yoo normal hareket yaa çok sempatik dersiniz onlarada,arena bizim ikinci evimiz sıkıntı yok.Açılışını bir brezilyalı olan alex yapmıştı zaten

• ahaahahhahahh valla biz sizin sahanızda kupa kaldırmışız, sizin sahanıza şampiyon gitmişiz . siz neyin derdindesiniz. aaa doğru siz bizi 6 / 0 yenmiştiniz dimi. aaa doğru biz 14 yıldır sizi kadıköyde yenemiyoruz dimi

• evet çok sempatikk niye bu kadar rahatsız oldunuz anlamadım size mi yaptı

0|0
    0|0
  • vallahi meirelesin hareketi daha rezil

1|1
    0|1
  • bu ünal aysala nasıl uyuz oluyorum anlatamam :)

1|0
    2|3

Erkekler Ne Diyor 5

• Melonun şu hareketini dans figürü diyorsanız ve sokakta size yapılsa sempatik geliyor derseniz kusura bakmayın ama mezhebiniz çok geniş derim bende

link

dans figürüyle bunun alakası yok, dans hareketinden diğer hareketler var ve bu anlık yapılıyor, melo bunu tek harekette göstere göstere apğır ağır yapıyor bide

ailenizin karşısında şu hareketi yapsa gerçekten tepniz ne olurdu galatasaraylılar?

0|1
    1|0
  • Bunun dans olmadığını bilmediğimden kötü haraket falan demiştim yeni öğrendimki adam kendi kültüründe dans etmiş tabi bazı kesime yanlış gelebilir..

0|0
    0|2
    • Eğer akrabanız olan bir kadının ya da kızın yanında bu hareketi gördüğünüz çok sempatik çok güzel bir hareket diyosanız sıkıntı yok demektir.

• tamam işte dediğim şekildeyseniz eğr sıkıntı yok sizin açınızdan ama brezilyada rio karnavalında 1 mlyon prezevatif tüketilirken sokak ortasında hemde bunu Türkiyeye uyarlayalım bakalım ne oluyor.

• sana yanlış gelmiyorsa gidip brezilyada yaşa dostum sende yaparsın o dansı kültürlerini bu kadar sevdinizi bilmiyordum :))))

• ünal aysalda melo gibi türkiyeye yabancı birisi.

onların ahlakına göre normal olabilir ama biz türklerin örf ve adetlerine ters.

aynı hareketi fenerbahçeli futbolcu yapsa yine eleştirirdim

0|1
    0|1
  • melo kadar karaktersiz bir insan yok karakterde 0 ünal aysal içinde eşcinsel diyorlar doğrumu dilmi bilemem ama durum bunu gosteriyor çilek milek galatasaray seksi bir kulüp yani birşeyler var bu adamda çözemiyorum ama yorum yapmıcam.bir başkana hakaret etmem soz konusu dil çünkü

0|0
    0|0
  • Daha önce çıplak olarak o dansı soyunma odasında Aysal'ın önünde yine yapmıştı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...