En yakın arkadaşım hoşlandığım çocuğun peşinde, ne yapmalıyım?

Benim hoşlandığım bir çocuk var. Aynı fakültedeyiz ve aynı kulüpteyiz. Daha 2 gün öncesine kadar çocukla konuşmuşluğum yoktu hep uzaktan uzaktan platonik takılırdım. Aynı odada kaldığım ve aynı kulüpte olduğum oda arkadaşım çocukla muhabbet kurdu. Benim de ondan hoşlandığımı biliyor. Sonra hemen oracıkta muhabbet kurduğu çocuğun koluna girip fotoğraf çektirmiş bir de. Ben fotoğrafı facebookta gördüğümde şok oldum. Ama belli etmedim tabi. Çünkü arkadaşçada yapmış olabilir bunu. İşte bana anlattığına göre arkadaşım rüyasında benim hoşlandığım çocuğu görmüş. Böyle gelip arkadan sarılıyormuş falan. Ben yine bişey demedim. Tabi ben de aynı ortamdan dolayı çocukla muhabbet kurdum bayaa konuştuk. Ama bilmiyorum.Oda arkadaşım da sürekli onla muhabbet kurma, konuşma derdinde. :( ne yapacağımı bilmiyorum. Yarın bir gün çocuk ya derse ''bu kızın en yakın arkadaşı bana yavşıyor'' diye. Sonra benimle olacağı varsa da olmaz. Ne yapmalıyım bana bir akıl verir misiniz?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım fazla gecikmeden oğlana duygularını açıkla birisi gelip kapar oğlanı sonra aşk acısı çekersin emin ol aşk acısı kurşun yarasınn acısından daha beter eğer oğlanı birisinin kapıp seninde geceleri onu düşünerek ağlamayı göz yaşı dökmeyi kalbinin sıkışmasını bazn nefes amakta zorlanmayı istemiyorsan oğlana duygularını açıkla çünkü eğer gecikirsen çekeceğin acıları yazdım sana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu soruyu canlı yayına bakarken gördüm.Kesin bir bayan sormuştur dedim tıkladım.Pembeli çıktı

haşırt

0|0
    0|0
  • yok erkeklerin hoşuna gider 2 kız birden ama seçim yapma zamanı geldiginde 1 nizi seçmek zorunda kalır sen arkadaşından iyi olmaya bak

0|0
    0|0
  • Kim önce davranırsa kapar valla çocuğu böyle uzaktan seyrederek platonik platonik kaybedersin,harekere geç

0|0
    0|0
  • Hoşlandığın çocuğa duygularını açıkça söyle fazla gecikmeden.

0|0
    0|0
  • Ne varsa kızlarda var abi .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• öncelıkle arkadasın tam bır serefsız bence senın hoslandıgını bıldıgı senı cekemedıgı ıcın yapıyor sanrım bnce artık hoslanmaıgını söyle duygularını bellı etme arkadasına bu arada da cocukla arkadas olaarak knusmaya devam et gerısı cocuga kalmıs

0|1
    0|0
Yükleniyor...