Fernandes ve oğuz melo gazisi oldu bu haftaki maçta yoklar dahada melo masum mudur?

fernandes melo sayesinde sakatlandı yazık günah ya meloya en az 7 maç ceza verilmeli

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray'lıların gtleri sıkıştı mı hemen önceden şöyle olmuştu senin futbolcunda şöyle diye ağlamaya başlıyorlar. Melo maçı kart görmeden bitirdi. 3 maçtır hakettiği halde sarı kart çıkmadı çünkü ceza sırında ve Galatasaray'ın en formda oyuncusu vermezler.

1|1
    1|2
    • Küfürü yerinde edebilen çok az kişi var. Sinirli anında insan ağzına geleni sayıyor ve birden söylediği anda ayvayı yer.

• Taraftar gözüyle evet ama futbolcu için ettiği anda kırmızı yemesi kötü işte :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Kasıtlı yaptığını mı düşünüyorsun? Sen bu sakatlıktan önce Franco'ya laf et biraz Cenk'e ne yaptı biraz dikkatli olsaydı keşke bak görüyorsun dimi kasıtlı yapmadığını bildiğim halde kıyaslıyorum çünkü senin bakış açın bu nerede Melo adını duysanız hep bir çirkeflik ararsınız dönünde önce bir kendinize bakın

0|0
    0|0
  • anlamıyorum nedir bu meloya nefretiniz. her futbolda olur böle şeyler. bilerek sakatlamıyoki .ama sz kesin melo ya bilerek sakatlıyo dersiniz. siz sadece dışardan örüyosunuz

0|2
    1|0
  • Melo'yu cümle alem biliyor,olaylarıyla ve terbiyesizliğiyle mimlenmiş Melo ve emek hırsızı Burak Yılmaz bunu çoğu maçta yapıyorlar çünkü.

0|0
    1|3
  • melo gazisi sesli güldüm nan :)))

0|2
    2|1
    • babanla birlikte maç izliyosunuz bjk maçında yaptıgı hareket ekrana gelse ay çok sempatik dermisin?

• sen peki babanın yanında dermisin ay ne güzel hareket çok sempatik bir dans dermisin? dediklerimi yanlış anlama bak sakın

• meloyu futboldan men etsinler be :)

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 12

• Fenerbahçeli futbolcular Baros ve Elmander´in kariyerini bitirdi bu oyunculara yazık değilmi?

1|4
    1|1
  • Arkadşlar neden Melo bu kadar dert oldu kaç tane soru var meloda melo tamam karakteri zayıf bir oyuncu ama bana göre çok iyi bir ortasaha oyuncusu. Yaptığı hareketi bende kınıyorumda neir yani meloda melo? Sevinirken keni kenine hareket yapmış orumu tabiki yanlış kşke yapmasaydı Beşiktaşlı oyuncu ya da herhangi biri yoktu orda öyle yapmış kşke yapmasaydı giipte yedek kulubeine küfür etmemiş mesela hayalarınıa tutmamış kaıtlı rakibe göstererek tabiki yaptığı DORU DEğiL..

1|0
    0|2
    • akraba olan bir kadınla tvde maç izlerken melonun yaptıgı hareketi görsen tepkin düşüncen ne olur o an ? kendi sevinci ne güzel seviniyor mu dersin? Beşktaştada nouma vardı kral forvetti fener maçında yaptıg hareket sonrası adamı kulupten kovdular iyi oyuncu diye istediği herşeyi yapmak zorundamı?

• Yaw tm 1 sene alsın :))

• Vermeyeceklerini biliyorsun gülersin :)

• volkan emre caner meireles gibi oyuncular Türkiyede oyanrken Meloya ceza verilmesi haksızlık olur hatta fair-play ödülü verilmeli bile düşünüyorum ne cezasından bahs ediyorsun

2|2
    0|1
  • Niye 7 maç ceza almalı. ? Bruno alves,caner ve meirelese ceza verilmiyorsa meloya asla verilmemeli ceza. Oğuzhan bir kere sakattı sakatlıktan döndüğü için sakatlandı boş boş konuşmayın.

1|1
    0|2
    • Benim oyuncum niye 7 ay ceza aldı.

• Küfür öğrenince başına niye iş almış olsun ki yerinde etmeyi bildikten sonra hiçbir şey olmaz.

• İşte onu diyorum küfür iyidir arada sırada edersin rahatlarsın falan ama yerinde etmeyi bilmek önemli maçlarda çok güzel oluyor mesala :)

• Ve beşiktaş lılar yine mağdur yine mağdur

bi bitmedi şu ağlak haliniz

2|2
    1|1
  • birazdan gsliler gelir meloyu bir anlatırlar hep beraber ağlarız üzülürüz haline iyi izle

0|2
    2|4
  • şimdi galatasaraylılar gelir meloyu melek yaparlar,suçsuz günahsız,çok karakterli oyuncu derler.iyi izle.

0|2
    1|2
  • melonun sınırdışı edilmesi lazım ülkemizi kirletiyor şerefsiz

1|0
    1|0
  • meloyu halen savunanlar

çok komıkler

1|2
    2|2
  • meloyla buraka İstanbul anahtarını verirler yakında tüm eşyalarımız gider :))

0|2
    2|2
  • getirin bizim apartmanın kapısına bağlayalım

0|0
    1|0
  • bence onları,antremanlarda veli KAVLAK sakatlamıştır :D

bu arada oğuzhan kimdi? yoksa şu,yalan yere yemin ederek,melo bana tükürdü diyen sahtekarmıydı o?

1|3
    2|0
Yükleniyor...