Sizcede FELİPE MELO Türkiyede fair-play ödülüne layık değilmidir?

emre belezoğlunun küfürler etmesi üstüne kulübünün medyayı tehdit etmesi göstermeyin diye caner erkinin yerdeki adamı tekmelemesi ve ceza gelmemesi bruno alvesin en az 5 değişik pozisyonda yerdeki adama tekma atıp art niyetle sakatlamaya çalışmasına ceza verilmemesi normal ise sizcede FELİPE MELO Türkiyede fair-play ödülüne layık değilmidir?

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• futbol bu bu ülkede herşey mümkün melo biraz sivriliyor galatasarayda çünkü hareketleri kültürü farklı yabancı oyuncu alıyorsan saygı duymasınıda bileceksin ama bazen tabiki melonunda büyük hataları var bunları güzel konuşmak fener galatasaray davasını konuşcağımıza futbolu hakein verdiği kararları eleştirmek daha doğru türkiye futbolundan objektiflik beklemek ronaldonun türkiyeye gelmesi gibi bir olay olur önce vizyon kulüp başkanları kendielrini savunmayı bırakıp hakemler doğru karar almaya başlayınca konusulsun bazı seyler sonrada türk oyuncular neden yurt dısına acılamıyor biraz hatayı kategorızeleşmede arayalım otutrup yorum yapmakla olmuyor televizyondan

0|1
    0|0
  • Bu ödülü büyük ihtimal Semih Kaya alacaktı fakat bu ligde onda çirkef oyuncu varken ve Fenerasyon onları sürekli korurken Melo kesinlikle layıktır bu ödüle

0|1
    0|0
  • melo ve fair play mi galatasaraylılar emreye laf ediyor önce meloya baksınlar her maçta vukatları var :)

0|3
    3|2
    • ''Meloyu caner-alves-merielesle karsılastırısan dünya fair play ödülünü alması lazım'' aşağıdaki bir yorum çok doğru söylemiş melo emre meilreles caner volkan gibilerinin yanında dünya fair play ödülünü almalı hemde :)

• aman yok kalsın çirkefleri sevmiyorum canım :)

• sanki dıasrda ne zaman görmüş caner daha karısına sahip cıkamıyo ayrıca soruyuda ii oku millet meloya laf ediyo önce bir emreye baksınlar

• o ve onun gibi sporcular 1 dakika bile bu ülkede tutulmamalı,o zaman belki kaliteden bahsedebiliriz,spordan anlayan yöneticiler sporu yönetmeye başlarsa eğer bir gün,bu karakterde adamlar sınırdan içeri giremez

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Gerçekten çok güzel özetlemişsin Melo Faul yaptığı Webo´dan özür dilemek isterken bakın karaktersiz Emre ne yapıyor link ben Frofil fotoma Melo´nun fotoğrafını koyuyorum herkes koysun ülkede o kadar ahlaksız o kadar hırsız o kadar çirkef insan varken Melo´yu yedirmeyelim

1|1
    0|0
    • zaten yedirmeye yedirmeye bu yabancılar bu ülkenin kültür ve değerlerine aldırış etmeden, hakaret, aşağılama her türlü pisliği yapıyor, yşimdi hoşunuza gidiyor belki melonun şu hareketleri ama ayrında size yapıldığı zaman gene hoşunuza gidecek mi?

• işte ispatı helal olsun renktas

• Raul meirelesi unuturak en büyük hatayı yaptın.Böyle ırıspıcocugu pek yok dünyada unutmamak gerek. Bruno alves gibi sivas maçında aynısnı yapan biri sonuçta.

Felipe Melo belki karakter olarak biraz geri ama Futbolcu olarak Türkiyenin en iyi ortasaha oyuncusu. Türkiyede okadar karaktersiz varken melonun o ödülü alması gerekir bencede.

1|2
    0|0
  • Arkadaş latife yapmış tabiki burada anlatılmak istenen Melodan daha kötüleri var onlara bişe olmaıysa Meloya sallayıp durmayına getirmiş tabikie latife..

0|1
    0|1
    • anlayan biri çıktı sonunda :D

• Fenerbahçe futbolcularını savunurak yaptıkları terbiyesizlikleri görmezden gelip gerekeni yapmıyorsa, para cezası bile vermiyorsa onların yaptığı terbiyesizliğe ortak oluyor demektir. Galatasaray kulübü Melo'ya yaptığı ahlaksızlıktan sonra yaptırım uygulamıyorsa para cezası bile vermiyorsa Galatasaray'da ortak oluyor demektir. Hele ki Galatasaray taraftarı Fener gerekeni yapmıyor biz niye yapalım diyorsa bu daha da büyük saçmalık.

• Öle bişy demiyoruz istediğiniz gibi anlıyorsunuz bunları daha çok fenerlilerin dile getirmesi komik bunu sölüyoruz :) Meloya tabiki GS ceza vericektir şüphen olmasın dallayıp budaklamadan tabi Aysal bilir işini ;)

• Melo bence başbakanlığa adaylığını koymalı en az tayyip kadar hak ediyor

0|2
    1|1
  • İyi saçmalamışsın şeref yoksunu bu insanı korumaya devam edin fair-play ödülüymüş gençlere kötü örnek olan maç bitiminde soktuk hareketi yapan adam mı fair-play ödülüne layık. Bu adamı koruyarak onun terbiyesizliğine ortak oluyorsunuz. Kulübünüze çok yakıştırıyorsunuz galiba bu terbiyesizi.

0|1
    2|3
    • sen sorumu okumadın galiba link

link bunlar normalse bana bu ülkenin genç bir vatandaşı olarak bu hareketleri normal olarak gösteriyorlarsa melonun fair play ödülü alması lazım diyorum

• kulübümüzün ahlakını semih kaya gösterdi o maçta gerisine gerek yok

• Tabi Semih efendi çocuk diye bir tane örnek davranış gösterdi diye Melo o terbiyesizliği yapabilir. Melo gibi ahlaksız bir oyuncu kulübün içinde barınabilir onun yaptığı şerefsizlikler görmezden gelinebilir dimi. Böyle bir futbolcuyu yaptığı her ahlaksızlıktan sonra savunarak ne kadar ahlaklı bir kulüp olduğuzu gösteriyorsunuz.

• layıkkkkk

0|1
    0|0
  • bu emreyi türkiyeye getirenin ben... ben dünyada onun kadar cirkef bir adam tanımıyorum melo onunda yanında az kalır emreninkiler saymakla bitmez milli takıma bile alınmamalı

0|0
    0|0
    • ben onları futbolcu değil kasap statüsüne koyduğumdan onları değerlendirmeye almam bile Emre belezoğlunun gençliğini biliriz adama parmak atıp sonra bişi olmamış gibi davranıp rakibe kırmızı kart gördürten bir şerefsizdi

• Melo Fair-Play e kesinlikle layık değil aday bile gösterilemez çok iyi bir GALATASARAY lı ama hırsından dolayı bazen yanlış yapabiliyor Fair-Play lik profesyonelliktir birazda yani ne kadar hırslı olursan ol öfkeni belli etmeden karşı tarafa zarar vermeden oynayabilmektir

0|0
    0|0
    • sen detayları okumadın galiba tabiki melo o ödüle layık değil de emrenin canerin yanında fairplay kalıyo

• ben onları futbolcu değil kasap statüsüne koyduğumdan onları değerlendirmeye almam bile Emre belezoğlunun gençliğini biliriz adama parmak atıp sonra bişi olmamış gibi davranıp rakibe kırmızı kart gördürten bir şerefsizdi

• melonun çocukluktan kalma sorunları var.

0|0
    0|0
  • Ödülünü aldıktan sonra link

0|0
    0|0
  • Yakında sabriyle dani alvesi kıyaslarsanız şaşırmam he gülüm he :)))

0|0
    2|3
    • ne alakası varki ben şimdi felipe melo çok iyi bir futbolcumu dedim?

• sonunda kabul ettin :)

• Okadar ucuk.bi fikir degil ama adamin dusmanlari cok vermezler

0|0
    0|0
  • felipe melo Türkiyeden tekmeyle atılma ödülüne layık olacak böyle giderse :D

0|0
    0|0
  • Melo saha dışındada aynı.

0|0
    0|2
  • melo istifa :D

0|0
    0|0
  • değil

değil

0|0
    0|1