Kapat

Evet sence günahamı girdim

okuldan geldim anahtar vardı bende içeri girdim bir baktım abim çıplakmış evde geziyo hemen çıktım dışarı zile bastım öyle girdim ıyy sizce günaha girdimmi onu öyle görünce ?

0|0
16|27

En İyi Kız Görüşü

• Niye günah olsun bilerek mi gördün sanki. Bu kadar şey olmayın ya. "Karşı komşu serçe parmağımı gördü günah mı" diyecek hale geldi insanlar.

1|3
    1|1
    • yav sorma bacı bende aynaya tersten bakarken k*ç deliğimi gördüm günah olmaz demi?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 27

• Siz kadınlar çok değişik yaratıklarsınız milletin altına yatarsınız hiç böyle bişey düşünmezsiniz böyle saçma sapan şeyleri hemen sorun... Gidin önce yırtılan şerefinizi diktirin. Sana demiyorum yanlış anlama genel olarak konuşuyorum...

0|3
    2|0
  • Hangisine güleyim? Ağabeyin evde çırılçıplak gezmesine mi? Yoksa senin bunu görüp günah sanmana mı?

1|1
    1|0
  • bilerek yapilmis bir davranis degilde abin neden öyle dolaniyor senin gelis saatlerini bilmiyormu

0|0
    0|0
  • niye giresin canım röntgencilik yapmadın senin kontrolündışında olmuş zaten hemen çıkmışsın izlemeye devam etmemişsinki

0|0
    0|0
  • abin o niye günaha giresinki aranızda cinsel bir çekim olması imkansız o sana günah olmaz görmesen iyiydi ama zaten bilerek yapılmış bir şey değil bence günahlık bir durum yok

0|0
    0|0
  • ilk bakış helaldir ondan sonrası haram. yani istemeyerek gördüğün anda anında bakışı keseceksin. Yani için rahat olsun. Bir vebal varsa bu abine.

0|0
    0|0
  • Abinin suçu niye m.l m.l çıplak dolaşıyor evde

0|0
    0|0
  • aha kyamam yaa Düşüncen bir kere sana Sevap işletir : ) Snden kaldıı bu Dünyada ya Ailen çok şanslı..

0|0
    0|0
  • zile bastığında da çıplak mı açtı kapıyı

0|0
    0|0
  • bence girmedin

0|0
    0|0
  • yok olmaz isteyerek olmamış, ama sende adama bir dal.t..ak evde gezme keyfi yaşatmamışsın ayıp sana be !

0|0
    0|0
  • Kac saniye baktin o onemli :)

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama bunun için günaha gireceğini bile düşünmen saçma abin değil normal bir erkeği bile yanlışlıkla görsende birşey olmaz taki düşüncelerin farklı yöne karışana dek onun için.

0|0
    1|0
  • bilmeyerek olmuş günah felan değil

0|0
    0|0
  • Günaha Niye giresin bir günah varsa oda abine girmiştir.

0|0
    0|0
  • hangsi normal sence ?

0|1
    0|0
  • sen değil o girdi.

0|0
    0|0
  • Cusss diyorum abine ev icinde oyle durulurmu,kac yasinda bu abin

0|0
    0|0
  • girmedinde bu seni olumsuz etkileyebilir

0|0
    0|0
  • ne çabuk üyeliği iptal etmiş :) sorunun cevaplarını okusaymışsın keşke :)

0|0
    0|0
  • Sen de çıplak dolaş evde ödeşirsiniz belki.

0|0
    0|0
  • çükünü gördüysen günah tabi,

yok eğer görmediysen sorun yok

0|0
    0|0
  • olurmu canım öyle şey gizli gizli izlesen neysede istemeyrek görmüşsün

0|0
    0|0
  • Bende aynı şekilde kızkardeşimi görmüştüm. Birşey olmaz merak etmeden. Bilmeden yaptın çünkü.

0|0
    0|0
  • Dingil üstüne bişey gir kıçını gördüm diyeydin

0|0
    0|0
    • o değilde bende odada çıplak duruyordum bir baktım karşı komşular ailecek bakıyorlar. ogünden beri perdeleri hep kapatırım.

• gardeşün la o senün öyle şeyler düşünme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• abine söyle yalnız yaşamadığını hatırlasın

nasılsa evde kimse yok diye rehavete kapılmasın don paça gezmesin

0|0
    0|0
  • Hayir.bilmeden olmus.hem o sizin abiniz.Abinizi anlayamadim eviniz mi sicak.giysileri kirlenmesin diye mi ciplak geziyor?:)

0|0
    0|0
  • ayy günah olmasın ben sünnetli kardeşimin çüküsünü görmüştüm çok mu günaha girdim şimdi yaaaa:((((

0|0
    0|0
  • salak salak konuşma kız ne olcak :D

0|0
    0|0
  • Oha o zaman ben günahkarım(!)

Abin o senin yahu saçmalama

0|1
    0|0
    • abisi diye daşşağınımı görsün çocuğun yani sende ha :| yoksa sende babanınkinimi gördün la niye günahkarsın hıı gıı niye?

• sen nerden bılcektın onun cıplak oldunu gunaha gırmedın :))

0|0
    0|1
  • ne günahı lan görsen nolur :/

0|1
    1|0
  • Abin de iş üstünde basılmış tövbe est... :D

Bir şey olmaz :)

0|0
    0|0
  • Bilmeden oldugu için sorun yok :-)

0|0
    0|0
  • hayır tabiki yanlışlıkla görmüşsün yani günaha girmedin

0|0
    0|0
  • Bilerek görmedin ki, girmedin tabii ki de.

0|0
    0|0
  • bilerek görmedin sonuçta

0|0
    0|0
  • abin neden evde çıplak dolaşıyo onu kavrayamadım

0|0
    0|0
  • hey allhm ya adamın boxerda mı yoktu altında sapıkmı ağabeyn nedir :D

0|0
    0|0
  • Bilmeyerek ve yanlışlıkla olduğu için hiçbirşey olmuypr. Günaha felan girmedin yani :-). Merak etme bilmeden girdin sen içeri hiç birşey olmayacak :-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...