Kapat

Illa Alyansım altın olmak mı zorunda?? nedir bu tepki ya !

eşimin biraz sıkıntıları vardı kendi alyansını bozdurup gümüş alacaktı bende benimkinide bozdurmak istedim rahatlaması için ikimize de gümüş aldık. ben çok memnunum halimden eşimi seviyorum o rahat olduktan sonra umrumda değil altın falan ama kayınvalidem devamlı bir ateş püskürüyor. Neymiş efendim elalem dalga geçermiş...

Ya arkadaşlar altın alyans bu kızın bir sahibi var evli diyorda gümüş alyans ondan eksik ne söylüyor Allah aşkına bilmiyorum ki yanlış mı yaptım..?

Güncellemeler:
Arkadaşlar ayrıntıya takılmayın dmek istediğim alyansın hangi maddeden yapıldığının önemli olmadığı..

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• ne saçmalık ya o nasıl kayınvalide öyle

oğlunu düşünmüşsün daha gümüşe razı oluyorsun şu ettiği laflara da bak terbiyesiz!

öncelikle sana da helal olsun canım benim ne güzel evliliği tam hakkıyla yerine getirmişsin eşinin darda olduğu zaman elini uzatmışsın

evililik bu demektir işte bir olmak demektir zorluklara omuz omuza mücadele etmektir

hiç sıkıntı yapma gümüş olduğunu kimse anlamaz netice de beyaz altın alyanslar da var

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• ya arkadaşım alyans mı diyor bunu. bu kızın ya da erkeğin bir sahibi var diye. ne alyansı... artık bu ve benzeri şekilciliklşerden maddesel takıntılardan ve örflerden kurtulmak lazım. sen neyi doğru biliyorsan onu yap. hayat senin hayatın...

1|0
    0|0
  • O kız "mal"mıymış ki bir sahibi olsun. O kızın sahibi değil varsa hayat arkadaşı, eşi vardır. Sizde problem yok, kalınvalidenizin görüşleri problemli.

1|0
    0|0
  • Sen dogruyu yapmissinda kaynanan biraz cevre ne der havasinda.

1|0
    0|0
  • kaynanan biraz problemli bir tip galiba

2|0
    0|0
    • milletin ne diyeceğiyle fazlaca ilgilenen biri sadece. bu konuda problemli

• sen haklisin ama bizim insan iste

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sen doğru olanı yapmıssın arkadasım

millet nerden bılıcek onun gumus oldugunu

beyaz altın sanarlar

hem bilseler ne olucak

hiç cevap bile verme sinirlerini boşa bozma

Allah mutlulugunuzu daim etsin

bu zor durumdan da en yakın zamanda kurtulursunuz inş.

1|0
    0|0
  • Bos ver takma kaynani. Elalem ne der diye düsünerek bir ömür gecmez. Sen rahatsan, mutluysan kimsenin birsey demeye hakki yok.

1|0
    0|0
  • Alyans bana çok gereksiz bir ayrıntı olarak göründüğü için takılmaması bile abes gelmiyor...

Kayınvalidenize ne hem?

1|0
    0|0
  • O çok takıldığı elalem mi çözecek miş sıkıntılarınızı ?

Altın gümüş ne fark eder !

Kayınvalidenin ayranı yok içmeye Tahtırevanla gider çay içmeye..

1|0
    0|0
Yükleniyor...