Kapat

Kime yüz versem değerim kalmıyor.

Ne kadar zeki ne kadar kültürlü olursa olsun bir insana yüz verdiğinizde eğer sizin ona hissettiklerinizin aynısı size karşı hissetmiyorsa değeriniz yok demektir. Oysa benim düşüncem. Bir kadının kasılmalarına hapsolmaktan daha güzel bi’şey varsa o da o kadının aşkına hapsolmaktır. Nasıl ki o kasılırken keyif alıyorsun, dimdik duruyorsun içinde; aşkını yaşarken de dimdik duracaksın karşısında. Keyif alacaksın. Müsaade edeceksin ona. Kabulleneceksin, damarlarından akan her damla kana aşkını enjekte edecek. Teninde izler bırakmasını sevdiğin gibi ruhunda izler bırakmasını da seveceksin. Kadın bu, seveceksin.. . Neden deveyi diken insanı .. deyimini doğruluyor. Sonra da kötü olan biz oluyoruz

Güncellemeler:
benden size hediye link

0|0
19|11

En İyi Erkek Görüşü

• Çok haklısın geçenlerde iş yerime bir bayan geldi annesiyle birlikte (gayrimenkul sektöründeyim) Daire istediklerini söylediler yardımcı oldum, numaramı verdim gittiler ve gece kız beni aradı. Amacının sadece benimle tanışmak olduğunu söyledi, o şekilde bir başlangıç oldu çokta hoş bir kızdı samimiyetimiz ilerledi beni kaybetmekten korkutğunu söylüyordu ama ben ona karşı boş olmadığımı öyle bir durumun söz konusu olmayacağını söylüyordum ben bu şekilde düşünmesin diye fazla ilgi gösterdim bu defa götü kalktı tabir_i caizse ve ayrıldı. demek ki neymişçok fazlatakmıcaksın bir kızı..

0|1
    0|0
    • İşte ben buna anlam veremiyorum bu insanlar gerizekalı mı Hayır yani ne olsun istiyorsun

• BU ders olsun ama demek ki neymiş duyguların çok ağır bassada fazlasıyla belli etmiceksin kızlar her zaman en zor olanı ister ulaşılmadı daha zor olan tatlı gelir sen değer verdiğinde bir anda pasifleşir aynı zamanda basitleşirsin.bundan sonra bende çok sevmiş olsamda vazgeçemicek olduğumu hissetmiş olsamda gerçekten ileriyi görmeden direk balıklama atlamıcam.Duyguları bastırmak güç olsada bunu yapabilen her zaman kazanır

• İnşallah ben se becerebilirim bunu

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 19

• Biz kızların hayatının içine et, kalbimizi kır, dünyamızı başımıza yık, ağlat bak nasıl değerli oluyorsun. Hayatının merkezine seni koyar. İnsanlar her zaman zor olanı ister. Çünkü bir şeyi hemen elde ettiğinde onun için uğraş, çaba sarf etmiyorsun. Ama uğraştığın, çabaladığın uğrunda fedakarlık yaptığın kişi, elde edemediğin kişinin sende değeri fazladır. Kadınlara sadece seks objesi olarak bakan erkekler var. Bu erkekler kadın ruhundan anlamaz sadece iki bacak arasına bakar. Aşkla seksi karıştıran insanlarımız var bu devirde sadece erkekler yok. Aşk masumdur, saftır. Karşındakine dokunduğunda onun en ufak bir korku hissettiğini anlarsan elini hemen çekmektir bence. Seks sevdiğin kişiyle yaşanacak, hayatında seninle el ele yürüyecek kişiyle. Her iki tarafta üstüne düşeni yerine getirecek. Fazla değer g öte değer afedersiniz ama ne doğru bir laftır. Hep karşıdan beklemekle olmuyor. Anlayış, sabır, dürüstlük üçlüsü..

0|2
    0|0
    • Doğru söze ne hacet

• Ben tecrübeli biri değilim. Ama ben bu zamana kadar unutmak diye bir şeyin olduğuna inanmadım alışmak var bence(Gerçekten çok sevdiğin kişi için). Bunun için insanlar yıllardır bir çözüm bulamadı kimisi sosyal o, etkinliğe katıl der kimisi tatile çık der. Ama en güzel ilaç "zaman"dır. Karşındaki insana acı çektiğini belli etme bence bu onu daha da tatmin eder kanımca. Mutlu olacaksın olmalısın bu senin hayatın ve bu gün bidaha yaşanmayacak. Hayatına daha çok erkek girecek seni sevenler olacak

• Değer verenler olacak, üzenler olacak ama altmış yaşına gelince hepsini gülerek hatırlayacaksın ve yanında seni seven yaşlı adama bakıp şükredeceksin. Hayatını yaşa, ne yapmak istiyorsan onu yap ve erteleme. Ben sana şöyle unut diyemem zaman ver kendine, kendini dinle :) Bu süreçte geleceğe yönelik uzun soluklu planlar yap kendine.

• Ne güzel yazmışsın...

Doğru söylüyorsun ama değer verene değer vermektense hor görmeyi tercih ediyor insanlar işte... Umarım dilediğin gibi biriyle karşılaşırsın...

0|2
    0|0
    • kimseyi dilemiyorum dileye dileye dilenci olduk. Adrenalinden başka bir şey istemiyorum. keşke kızlara ihtiyacımız olmasaydı

• Aynı durumu yaşıyorum bu aralar sanırım çok önemsediğimi değer verdiğimi anladı ve konuşmaya bile acizleniyor bir havalar bir havalar, insanlar bu kadar çirkinleşiyor işte. Sonra da hepiniz aynısınız ee sen ona yaparsan o da bir başkasına yapıyor derken böyle sürüp gidiyor arada gerçekten iyi olanlara oluyor. Değeri ederi kadar vericeksin ki ne sen üzül ne o havalara girsin.

0|1
    0|0
  • Bir yerde haklısın. Kız erkek fark etmez, kaybetme korkusu olmayınca olmuyor.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle hemfikir

0|1
    0|0
  • bence de öyle fazla takılmamak gerek

0|1
    0|0
  • "seni hak etmeyenlere değer vermek, sana değer verenlere haksızlık etmektir."

0|2
    0|0
  • bravo çok güzel anlattın

0|1
    0|0
  • şrkıyı bu 298174981274 dnleyişm :D ama süper be

0|1
    0|0
  • Sanırım herkesin ortak sorunu bu da günümüzde değer bilenleröi kaldıkı artık herkesi karşı acımasız olmak lazım bunu kıza bir süre önce anladim kızlar zor olanı istiyor nedendir bilmiyorum hayatın kanunu bu değer ver ama belli etme

0|1
    0|0
  • Ne güzel yazmışsın. Çok doğru düşünceler.

0|1
    0|0
  • duygularıma tercümansın sen.

0|1
    0|0
  • kişye olduğundan fazla değer verme yoksa değerin kalmaz ewet

0|1
    0|0
  • bende birazdan buna benzer bir soru soracaktım ama arkadaşlık anlamında :)

0|1
    0|0
  • Elli ver :DDD yıhaaaha ben kaçıyom buradan...

0|0
    0|0
  • Arkadaş halaaaa oğrenemediniz değer verdikce tepenize çıkılır yaaa :P

0|1
    0|0
  • çok güzel şeyler yazmışsın

hak ettiğinden fazla değer gördüğünde karşısındakini kendinden daha az değersiz sanmayacak kadar kendini ve insanları seven, açık yürekli birini tanıdığımda kendimi sevgilimden korumaya çalışmadan sevebilirim ancak

0|1
    0|0
  • burcun ne acaba?

0|1
    0|0
  • Çok değer verince totoları kalkıyor

0|2
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• Hislerinden emin olmayan birisine yüz vermemek gerek diye düsünüyorum

0|2
    0|0
  • Ben de yengecim aynı durum.Olay şu hocam insan aşağalık hissini ona yaşatanın peşinden çok güzel koşuyor.Belli başlı kazıkları yedikten sonra zararsız sevginin senin gibilerde olduğunu öğrenip döner.Bizim yaş grubumuz genelde +25

0|1
    0|0
    • Haklısın olgunlarla daha iyi anlasiyorum ama bu böyle olmamalı

• Kim ne derse desin yengeç erkeği evlenilecek adamdır, kendi burcum diye söylemiyorum o kızlar başını çok vuracaklar :D

• Kesinlikle..

Duygularımıza tercüman olmuşun kardeşim..

Hep destek , tam destek !

0|1
    0|0
  • kari milleti öyle iste

sikine takmadıgında daha fazla sikine takılıyorlar

hak ettikleri gibi davran

0|1
    0|0
  • sıfır at rahatlarsın...

0|1
    0|0
  • Yalnızca ilk cümlene katılıyorum.

0|1
    0|0
  • Önce iyi niyetinden kaybedersin sonra iyi niyetinide kaybedersin. Anlatabildim mi ?

0|1
    0|0
  • Kız erkek fark etmez, kaybetme korkusu olmayınca olmuyor.

0|1
    0|0
  • ne saçmalıyon lan mal sen burada kız tavlama peşindemisin embesil:))))))

0|0
    0|2
  • 50şer 50şer dene bakalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...