TrabzonSpor Juventusu Gs ise Chelseayi eleyebilir mi ?

Biliyorsunuz Trabzonspor ilk macinda 2 sanssiz bir gol yiyerek umutlari biraz söndürdü ama oynadigmiz futbol cok iyi ve bu futbolu avni akerde oynarsak juventusu eleyebiliriz diye tahmin ediyorum.

diger yandan bir trabzonsporlu olarak GSnin chelseayi elemesini cani gönülden istiyorum. Chelseada ,Hazard ve lampard üzerine kurulu oyun,Meloya lampard veya hazardi tutturmak lazim.. melo hircin bir futbolcu ancak o gelir ustesinden insallahda her iki türk takimi eler.

Özellikler juventusun elenmesini istiyorum. lakin kuralarda bir dümen oldugu apacik ortada Allah dogrudan yanadir insAllah juveyi trabzona gömüp eleyecegiz onlari...

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• böyle hakemlerle o iş çok zor kardeş, Trabzonumuzun tertemiz golünü vermedi adiler,

hakem adil maç yönetse Trabzon elerdi bence juventusu

Galatasaray ise avrupada başka oynuyor, evet chelsea çok iyi durumda ve favori ama sonuç belli olmaz, inşallah iki takımımızda eler rakiplerini

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Trabzon'un 2-0 yenilmesi de zaten büyük dezavantaj yaratmıştı ben başından beri inanmıyordum turu geçeceklerine ama kendi takımım için asla böyle düşünmedim:)

0|0
    0|0
  • Trabzonun golü verilseydi büyük avantaj olurdu aslında ama her zaman dediğim gibi imkansız diye birşey yoktur. Gelsinler de gösterelim onlara bir Avni Aker havası solusunlar :D

Galatasaray için de artık yorum yapmıyorum. Bekleyip göreceğiz.

0|0
    0|0
    • Trabzonu ve havasini solutmak gerek :) golumuz verilmedi ama allahta haktan yanadir bunu da bilmek lazim :d türkiyenin cek cumhuriyetne 3 dk 2 gol atip eledigimizi herkes biliyor :) ayni sey neden olmasin :D:D sanirim baskanin dedigi gibi " sike avrupadada devam ediyor" :) golümüz verilmedi ilk golu zaten cok bala yedik... keske 1-0 biteydi... gokten top atsan öyle dusmezdi ama yapacak bisey yok dustu ve yedik insallah yeneriz..

Erkekler Ne Diyor 16

• Trabzon ilk otuz dakikada bir gol bulursa sansi olur.ama ilk macta verilmeyen golde var ve Juventusun sahasinda bu sene final o yüzden asiliyorlar kupaya bakalim

0|1
    0|0
    • Haklisin buz gibi tertemiz gol gitti. evet ayni seyi bende arkadaslarima diyorum ilk 30 degil ilk 20DKda baski kurup hataya zorlayip bir gol bulursak ve taraftarlar 90 DK susmadan bagirirsa bu tur bizimdir.

Hatirlarsin inter macini adamlar oynadi bir topa golü attik.. neden olmasin diyorum ben

• insallah olur ülke puani icin önemli.

• Trabzonun işi baya zora girdi GS yi ise bekleyip görücez inş iki takımımızda turu geçer ama ikisie zor :(

0|0
    0|0
  • Trabzonun bu saatten sonra elemesi cok zor bro.. adamlar sahanizda 1 tane atsa oyun biter.. galatasaray da chelsea' yi eleyemez..

zor yani, aslinda bir isterim her ikiside en azindan bi' tur daha yukselsin ama zor =/

0|0
    0|0
  • Galatasaray-chelsea maçında oranlar %49-%51 chelsea ufakta olsa bir adım önde trabzon %25 daha imkan var ve İnşallah o küçük ihtimal olur

0|0
    0|0
  • trabzonun juve yi eleyebileceğini düşünmüyorum GS nin de işi çok zor yorum yapılabilmesi için ilk maçın oynanması gerek bence

0|0
    0|0
  • gönül isterdi ama ikiside imkansiz

0|0
    0|0
  • Trabzonsporun elemesi %10 gibi birşey bende avrupada desekliyorum ama unutmamak lazım juventus galatasarayı yeniyordu onun harici gs çhelsea ye karşı arenada kazanır ama ingiltere çok zor olucak bir FENERLİ olarak inşALLAH turları geçeriz diyorum.

0|0
    0|0
  • trabzonun juventusu elemesi çok zor. ilk maçı da 2-0 kaybetti zaten.

bizim chelsea eşleşmesinde şansımız yarı yarıya. turu geçmek istiyosak ilk maçta en kötü 0-0 berabere kalmalıyız. 1-0 veya 2-0 kazanırsak da mükemmel olur.

0|0
    0|0
  • Galatasarayın zorlandığı takımı trabzonun yenmesi biraz zor tabi isterim trabzon turu geçsin. Chelsea maçı bizim zaten.

0|0
    0|0
    • GSnin zorlandigi takim diye TS yenemez mi ? GS o gün kötü gününde olur kotu futbol oynar TS iyi günündde olur ve sans da yaninda olur yener.. GS kadro olarak daha iyi lakin bu yenilecegi veya yenecegi anlamina gelmiyor.

Bak at.madrid bir tane yildiz gibi yildiz yok hepsi hocanin marifetleri... ve suanda süper bir takim oldular...

• Juveyi ele bir sen diger takimlari ondan sonra düsünmek lazim... Trabzon GSyi en son ne zaman yendi veya yenmediye girersen is hakem hatalarina kadar gider.. Ilk macta arenadaki ilk macta gole giden topu kesip sonra melonun dirsegine kart vermeyen bir hakemle mac yonetilirse TSnin yenmesini bekleme zaten...

• he ondan kardeş ondan.

• ikiside eleyemeyecek

0|0
    0|0
  • Normal şartlarda zor

0|0
    0|0
  • %1 şansları var

0|0
    0|0
  • Galatasaray yenecek

Juventus burada supriz yapıp 4 5 tane atar

0|0
    0|0
  • Ölüden g*tt ister gibiiiiiiii...::):))

0|0
    0|1
  • ts juveyi elemesi gs nin chelseayı elemesi recep tayip erdoğanın seçimi kaybetmesi kadar imkansız :D

0|0
    1|1
  • ikiside eleyemez

0|1
    0|1
Yükleniyor...