(futbol) takım seçerken nasıl seçtiniz ???

(futbol) takım seçerken nasıl seçtiniz ? ben kendimi bildim bileli GALATASARAYLIYIM da :) acaba başka kriterlere göre takım seçen var mı? :DDDD

0|0
4|29

En İyi Erkek Görüşü

• ben küçükken babamdan dolayı beşiktaşlıydım ve sürekli stada beşiktaş maçlarına giderdim ama yine küçük yaştayken Galatasaray-Trabzonspor maçına gitmiştim stada ve nedense hayatımda ilk kez maçtan zevk aklmıştım ve o gün bugundur cidden fanatik bir galatasaraylıyım GS yenilirse odama kapanırım ve gün boyunca kimseyle konuşmam geçen sene Schalke yi elediğimiz maçta sevinçten ağlamıştım :)) ve bundan grur duyuyorum çünkü GS aşkı karşı cinse duyulan aşktan çok daha ötedir CANIMDA KANIMDA FEDA OLSUN GALATASARAYIMA

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Baba tarafıda Anne tarafıda full Galatasaraylı, mevcut durum babamın beni çocukluktan stada maçlara göttürmesi ile perçinlendi, dayılar ile amcanın forma top ikmali, evde seyredilen maçlarda masa altından bir bardakta olsa alkol desteği ile nirvanaya ulaştı. 83lüyüm. Mahalle aralarında okulda kuralları bir nebze temin edilmiş en azından futbola benzeyen maçlarda şahsımın kendime yaptığı C.Prekazi gazlaması ile var olan aşkım karasevdaya dönüştü. Aynı dönemlerde gelen Galatasarayın çıkışı ki 90-2000 arası resmen şahlandık haklılığımı da ispatladı. Yani gözümü GS ile açtım bundan sonra da GS ile kaparım.

2|2
    0|0
  • Cocukken sari kirmiziyi sectim evdeki tek galatasarayli benim

2|2
    0|0
  • bizim bir aile deostumuz var o beni galataray lı yaptı Allah binlerce kere razı olsun :D

1|2
    0|0
  • çocukken olmuş işte, hatırlamam mümkün değil :)

2|0
    0|0
  • ilk okula başlamadan önce fenerliydim ama dayıoglunun dayatması birazda ilkokul 1 de galatasaray ismini duydum nasıl gsli oldum orasını bilmiyorum ama iyiki gs li olmusum

0|1
    0|0
  • Benim Trabzonspora olan sevgim memleketimden dolayi geldi... Trabzonlu oldugum icin trabzonsporluyum

2|0
    0|0
  • Dedemin babası, dedem, babam, ben, kısmetse yıllar sonra benim oğlum... Beşiktaş bizde babadan oğula geçen saltanat sistemi gibi :D

0|0
    0|0
  • Baktım şöyle bir baktım

Baktım formasına

seçim bedava.

Gs

0|1
    0|0
  • dedemle dayim evde maç için kavga ediyorlardi bende dedemi çok sevdigim için dedemle dayima yüklendik o günden beri devam ediyor

1|0
    0|0
  • Bizim cocukluk zamanlarimizda hep galatasaray vardi. Tvyi aciyorduk galatasarayin adi geciyordu. Ben sahsen aklim erene kadar galatasaraydan baska bir takimin varligindan haberim yoktu. Uzun lafin kisasi kendimi bildim bileli hep galatasarayliyim =)

0|2
    0|0
  • Doğuştan gsli derler ya o benim bana 5-6 yaşlarında fb forması vermişler.Formayı beğenmeyip giymemişim sonra gsye sempati duymaya başladım.Nasıl sevdim gsyi anlamadım bir anda gs formasının içinde bulu verdim kendimi :) fb formasını veren aileden biri değil bizim evde futbolla ilgisi olan yokdu hiç sonra babamı abimi gsli yaptım :)

0|0
    0|0
  • link seçme şansım hiç olmadı yaşamak istiyorsam

0|0
    0|0
  • ilk görüşte aşka inanır mısınız?

benim zamanımda prekazi vardı tanju vardı hayal meyal hatırlıyorum simoviç felan

hayran hayran izlerdim.

ondan beri gs lıyım.

0|0
    0|0
  • Bende hatırlamıyorum nasıl bjk li olduğumu

0|0
    0|0
  • Valla ben doğduğum büyüdüğüm yaşadığım şehirliyim ailecek Antalyaspor yani tabi büyük takım olarak galatasaray oda babamdan ve aileden görme zaten seçseydimde galatasaraylı olurdum gibi geliyo

0|0
    0|0
  • Bende öyle

0|0
    0|0
  • doğuştan gs ilk formam show tv reklamlıydı :D

0|1
    0|0
  • Ev büyükleri sıkı rekabet sonucu :d beni beşiktaşlı yapmışlar :D

2|0
    0|0
  • Ben hiç seçmedim bildim bileli hiç sorgulamadan Galatasaraylıyım Tabi Ailece Gs

0|2
    0|0
  • link bu müziği duyup ta içine işlememesi mümkün mü...

0|0
    0|0
  • Sülalecek Fenerbahçeliyiz.

0|1
    0|1
  • en iyi takım şuan seyircisylende galatasaray

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'lı olunmaz Beşiktaş'lı doğulur

0|2
    0|2
  • valla bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • sanmam küçükken bizi kim etki aldıysa ya da küçükken kime hayransak o takım oluyorrr

0|0
    0|0
  • hıc hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • mutlu abimin omuzunda cimbombom cimbombom diye diye seçtik işte

0|0
    0|0
  • hatıralmıyorum

..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kriter miriter bilmem :)

çocukken hayatımda ilk erkek olan babam fenerli yaptı beni o günden beri fenerliyim ve fenerli kalacağım :)

2|1
    0|0
  • Annem ve babam Fenerbahçelü küçükken babama hangi takımlıyım diye sorduğumda Fenerlisin tabi demişti fakat benim çok sevdiğim arkadaşlarım hep Galatasaraylı olduğu için onlara özenip Galatasaraylı oldum zerre pişmansam yerlerde sürüneyim

1|0
    0|0
  • sülalemin yarısı fener yarısı Bjk"li

bende Beşiktaş"ı seçtim sebebi sempati duymamdı

heralde bilmiyorum çok küçüktüm hakim bey :(

0|0
    0|0
  • Bende kendimi bildim bileli öyleyim. Çok zorlu şartlara rağmen Galatasaraylıyım. Değişmem.

1|1
    0|0
Yükleniyor...