Juventus ne zaman Havaalanında olur?

Arkadaşlar İstanbul'dan Trabzon'a sırf Juventus maçı için geldim. Juventus takımı saat kaç uçağıyla Trabzon'a gelir kaçta Havaalanında olur bunu nasıl öğrenebilirim?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraylı olarak Trabzonun en azından galibiyetle ayrılması temennim. Ha havaalanına gider miyim...yok gitmem. Oldu denk geldim diyelim, yaf biz bunları ne güzel züktük deyi kafile geçerken yakarım bir sigara, orgazm sigarası gibi tüttürürüm. Bize kafa tutmaya çalışan her takımın çöküşünü izlemekten haz alıyorum.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• nabıcan juveyi gs nasıl caktı demek için mi :D:D

1|0
    0|0
  • Bunu en iyi havaalani yetkilileri bilir. veya yerel medya

haberts,medyatrabzon,haber61,haberts,taka gibi yerel gazeteler zaten yazacaktir. Ama benim tahminim mactan 1 gün önce gelecegidir. Ögleden sonra aksam 14 sularindan sonra inecegini tahmin ediyorum. bu arada bende trabzona gidiyorum mac icin irtibatta olalim ;)

0|0
    1|0
  • fanatik taraftar helal olsun :)

0|0
    1|0
  • bilemeyyrrruuummmm

0|0
    1|0
  • içimizdeki italyanlar...galatasaraylı olarak ve doğum tarihi 05.05.1991 olan biri olarak koyu bir milan taraftarı olan biri olduğum için çok kızgınım sana.çok üzdün beni..ezeli rakibimizin futbolcularından hoşlanmandan dolayı kıskandım..

0|0
    0|0
  • Takımdan birinin twitter hesabına ulaşırsan belki bir şey olur SADasa

0|0
    1|0
  • bende dün della alpi deydim juve torino derbisini izledim ..bizimkiler maçtan bir gün önce gelir aldım tüyoyu .d

0|0
    1|0
  • juve resmi sitesinde yazar programları, resmi face sayfasında da takip et. elin gavurunu destekliyor*. sonra akp neden bu kadar oy aldı. al sana bu yüzden işte.

0|0
    0|0
  • trabzon juveden daha güzel oynadı biraz cesaret edip ileride bireysel yetenekleriyle adam geçmeye çalışsalardı bence o maç berabere biterdi

0|0
    1|0
  • şimdi sana bu soru üzerine oyle seyler yazasım varkı hadı akşam akşam neyse deyıp gecıyorum

0|0
    1|0
  • akşam saat 6-7 gibi

0|0
    1|0
  • sen juve yi tutarsın ama cenazene 61 li uşaklar gelir. dadgsfdaghdfsahghdfs :D

0|0
    1|0
  • Öğrenemezsin maalesef

0|0
    1|0
  • Sen kimden yanasın bir çözeydik eiyydi

0|0
    0|0
  • gelemezler ınşalllah

0|0
    1|0
  • seeferlere bak anlarsın direk geliyolarsa juventustan ts ye kaç sefer oluyodurki zaten:9

0|0
    1|0
  • Juventus için gitti isen yazık gerçek den İtalyan erkeği görücem diye o kadar yol gitmek:)

0|0
    1|0
  • Siteyi de juventuslular sarmış

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gelmeseler daha iyi olurdu Trabzon için kalite farkı bariz belli oldu

0|0
    1|0
  • Kimin tarafındasın pardon ?

0|0
    1|0