Benim Pcden Başkasının Pcsine Ulaşmam Mümkün mü?

Bir başkasının pcsinden geçmişe bakmak istiyorum nerelere girdiğini falan görmek istiyorum öyle bir şey mümkün mü? Önceden msnde uzaktan yardım seçeneği vardı ama şimdi nasıl yapabilirim bağlantı kursam bile geçmişine bakabilir miyim?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• siz kadınlar. sürekli bir güvensizlik. sürekli bir şizofrenik durum. sürekli bir saçma saçma hareketler. bu yüzden hayatınız boyunca kaybedersiniz. b*k var bakacan bilgsayarına. yalanını yakalayıp suratına vurup çokmu mutlu olcaksın. sizin gibi insanlardan nefret bile edilmez. nasıl bir yaratıksınız siz.

0|0
    0|0
    • Ne saçmalıyorsun sen! Sizde o zaman bu kadar güvensiz yaratıklar olmayın değişmeyen canlılar olabilmeyi başarın! Durduk yere böyle değilim heralde! Öyle biri olsam 2 yıl boyunca böyle biri olurdum adam 180 derece değişti! Üstelik facesinden bir kıza bakmış sürekli çıkıyor! Bilip bilmeden zevzek zevzek konuşma zaten canım burnumda birde seninle uğraşamam!

• burası soru cevap platformu.

• Evet, soru cevap platformu.. Yargı ya da hakaret platformu değil!

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu tür şeyler artık yasaklanmış ve izleniyor.. Hackerlığa girer yasal değildir,kolay olsaydı herkes birbirinin bilgisayarına girerdi

0|0
    0|0
    • Habersiz girmicem sadece neye bakıcamı sölemicem

• Uzaktan bağlanırsan ne yaparsan yap görecektir,bunun kaçışı yok

• Ben bişeyler bulurum

• Mümkündür.

0|0
    0|0
  • farklı farklı casus programları var. Ancak bu etik bir davranış değil. Güven problemi yaşıyorsan açık açık konuşarak sorunu çözmeye çalış.

0|0
    0|0
    • İnkar edicektir.. Emin olmak istiyorum..

• uzak mesfelerde ilişki sürdürmek zordur. Muhtemelen ben de aynı krizlere girerdim. Ancak 3.bir göz olarak doğrudan açık açık sormanı ısrarla öneriryorum sana. Haklı olabilirsin belki de inkar edecek. Ancak sen yapman gerekeni etik değerlere uyarak yerine getirmiş olacaksın. Daha sonra yapacakların seni bağlar ;)...

• Sordum dersaneden ark. dedi bir arkadasi ariodum bulamadim onda eklimi die baktim dedi hic inandirici gelmedi

• Mümkünde o sorunun cevabını burada bulman mümkün değil ^_^

0|0
    0|0
  • Amy, teamviewer var.Ayrıca key logger başka türlü casus program.

0|0
    0|0
  • Güvenmiyorsan ayrıl bence.

0|0
    0|0
    • Aslında kendimden çok güvendiğim biriydi üstelik sözlüyüz değişmeye başladı ve facesinin şifresini biliyorum d harfine basıyorum en başta bir kız ismi çıkıyor demek ki sürekli ona bakıyor üstelik 2 kisi var böyle baktığı ben mi yanlış düşünüyorum yoksa gerçekten değişmesinin sebebi bu mu bilmiyorum :( ne düşüncemi bilmiyorum hiç iyi değilim 1 haftadır konuşmuyorum zaten aramız bozuk

• :D TeamViewer Programını indir :D

1|0
    0|0
  • bu tür işlerden uzak dur ii değil ilişkinizi zedelerisiniz?*

0|0
    0|0
  • alpemix indirin karşılıklı ıp numaraları verin girin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• TeamViewerla bağlanırsın da şifre falan vermesi gerek girebilmen için.

0|1
    0|0
    • Peki web geçmişini görebilir miyim o programla?

• Çok teşekkür ederim

• Rica ederim.

Yükleniyor...