Sarışın kızların farklı bir büyüsü var

sarışın kızların farklı bir büyüsü var sözünü sizde katılıyormusunuz .Esmer olupta saçını sarıya boyatanları kassetmiyorum oldukça güzel çilsiz pürüzsüz sarışınları kassediyorum. Çünkü esmer beyaz tenliler ne kadar güzel olursa olsun güzel bir sarışın hepsini gölgede bırakıyor sizce

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• Esmer olup sacını sarıya boyatanlardan nefffet ederim. Öz sarışınlara asla lafım yok...

Sarısınlardan yakın zamana kadar hoslanmazdım . Taaa ki bir sarısın felegımı sasırtana kadar... Su an bazı seylerin sac ile alakası olmadıgını dusunuyorum :D (Puu? )

1|0
    0|0
    • doğru yoldasın :D

• ya arkadaşım sarışın olmak ilahi saç rengiyle belli olur bazı sarışınlar saçını siyaha boyar ama ten rengiyle belli olur bazı esmerlerde sarıya boyar ama sarışın kız olmaz:)

• Akıl sacta degil bastadır diye dusunuyorum :D Sarısı siyahı cok onemli degil artık benim icinm su saatten sonra :D

Erkekler Ne Diyor 16

• Sarıları ayrı bi' sevdiğim herkesçe bilinir.

1|0
    0|0
  • öyle bir genelleme yapmak doğru olmaz.. tam tersini iddia etmek de tabi ;) kişiye göre değişir ama bana göre sarışınlar bir tık geride :)

0|0
    0|0
  • güzel oluyolar ama benim tercihim her zaman esemr beyaz tenli kızlardır, gerçekten güzel bir esmer hatun hepsinden iyidir

0|0
    0|0
    • evet beyaz tenli kızlarda güzel ama çoğu sarışın kız saçını koyu tene boyadığı için beyazda sanne diyorsunuz mesala link bu kız sarışın ama saçını koyu reklere boyadığı için beyaz sanıyorsunuz:D

• Sarışın olcak yeşil gözlü, hafif çilli. çok seksy olur tmam eywallah Allah için gideri var.

ama esmer bir baskadır esmerle duygusal bağ kurulur yani. buna değer. nedense sarışınlar gözümde hep kötüdürler.

0|0
    0|0
    • ne alakası var ya o kötülük karakterle alakalı ten rengiyle alakalı değil artık açın şunları sarışınlar aptal olur esmerler nikah masasında sarışınlar yatağımda yok kötüler bak bunlar karakter meselesi

• yazık bizlere ya direk ön yargı:)

• eee elin gavuru yapıyor. bak bizim şahin K 'ya genelde kumral kullanırdı. ama elin gavuru sarışını serdi gözler önüne..( gerçi şahin k için nefes alsa yeter. hatta komada üniteye bağlı yaşasa bile yeterdi. yeterki beyin ölümü gerçekleşmemiş olsun.)

• hayır katılmıyorum güzel kadın güzeldir bunun saç rengiyle alakası yok..

0|0
    1|0
    • güzel kadın güzeldir de sarışınların güzeli ayrı bir hava veriyor hem sarışın demek sadece saç rengiyle ne alakası var ten rengini belli ediyorki sarışınlarda

• Ten rengi ayrı bir şey saç rengi ayrı bir şey bir kere esmer tenlilere sarışınlık yakışmıyor ama mesela siyah saçlı beyaz tenli bir kadın da eğer güzelse gerçekten güzeldir yani neyse zevkler ve renkler tartışılmazmış ben her saç renginde kadını beğenirim ben sadece resmin bir noktasına bakmam resmin bütününe bakarım ..eğer kadın gerçekten güzelse seksiyse saç rengini modelini makyajını ve giyim tarzını kendine yakıştırmışsa her zaman beğenirim..

• Sarışınlık aslında bir genetik bozukluktur.

1|0
    0|0
    • ben halimden memnum:)

• teşekkür ama sana tavsiyem insanları çok yargılama yoksa sevilmezsin:)

• Neden yalnız olduğum şimdi anlaşıldı :D

• sarışın hatunlar dikkat çeker.türk sarışını bu yüzden icat edilmiştir.bakarsın kezbana kaşları kap kara saçları gölgeli veya bildiğin sarı...sarışın hatunlar ekseriyetle renkli gözlü olurlar.şükür ki bir onu beceremiyo bizim kezolar.

0|0
    0|0
    • ben sarışının ten rengimle gözlerimle :)

• aslında haklısın beyaz tenlilerde bir sarışındır ama söyleye söyle ayırdılar:D

• beyaz tenliler sarışın değildir sarışın sarı renklidir yani saçları tüyleri kaşları hatta kimisinin kirpikleri.beyaz ten filan hikayedir hikaye...

• büyük ihtimal sarışınsın. sarışınları sevmem. esmer candır. ayrıca sarışınların aptal olduklarıda doğrulanmıştır..

0|0
    1|0
    • sende ten rengiyle aklın ayrı şeyler olduğunu özemicek kadar gerizekalı olduğun belli

• ilk sen hakeret etmeseydin ben senin böyle konuşmazdım

• tamam tamam sinirlenme hemen..

• Katılıyorum kesinlikle. Sarışınlar ama öz sarışınlar <3

0|0
    0|0
  • sarısının adı esmerın tadı derler:))esmer olsun

0|0
    0|0
  • esmer candır en azından hep güzel kalıyorlar :)

0|0
    0|0
    • hep güzelmi kalıyorlar:) evet bazıları güzel ama bazılarıda çok çirkin:)

• ya arkadaşım soru başlığımı göremedin heralde sarışının çok güzelinden bahsediyorum ayrıca esmerin çirkini nasıl güzel ya abarma istersen:)

• sen okumuyonki esmerler bana hep güzel gözüküyor :D

• güzel olanları var ama benim sevgilim hepsinden güzel

1|0
    0|0
  • orjinal sarısınların, evet..

0|0
    0|0
  • sarışınlar kılsız tüysüz olur.. vücutları çok güzel olur tabi zayıfsa..

0|0
    0|0
  • bence öyle degil esmer daha Ala!

0|0
    0|0
  • bencedeee yanii

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sarışınsan, kendini beğeniyorsan niye bunu etrafa onaylatma gereği duyuyorsun anlamıyorum ki. He tamam sarışınlar daha güzel ayrı bir büyüsü var esmerleri gölgede bırakır.

1|1
    0|0
  • çok açık sarı saç güzel değil bence, kız güzel de olsa o kadar açık sarı bir saç rengi onu güzel yapmaz, biraz koyu sarı gibi olsa daha güzel olur bu tabi benim fikrim..

1|0
    0|0
  • tamam sarışınlar güzel olyor ama bana göre sihah saçlı beyaz tenliler daha güzel daha bir çekici olyr. bir kız zaten güzelse güzeldir saç rengiyle alakası yoktr

1|0
    0|0
  • buna katılmıyorum dünyanın en güzel kadınları genelde ya esmer ya da kumraldır sarışınlar sadece dikkat çekiciler o kadar

2|0
    2|0
  • katılmıyorum

özellikle siyah sac ve beyaz ten düzgün yüz hatları

hepsine 10 basar

1|1
    2|0
  • tam tersini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • bazı sarışınlar öyle

0|0
    0|0
  • dogurudur sarışında bir albeni var

1|0
    1|0
  • şarısın beyaz tenliler makyajsız hortlağa dönüyorlar ama onu napcaz makyajlı dikkat çektikleri doğru.

0|0
    1|0
    • haklısın bazıları hotlak gibi oluyor ama benim kassetiğim çok güzel olan sarışınlar bazıları makyaşsız bile kusursuz oluyor

Yükleniyor...