Nickimi yanlış anlayan.

Anlamışsınızdır, nickim Hegel' in Çorabı. Ama bazılarının nickimi Gelin Çorabı şeklinde anladıklarını düşünüyorum.Herkes böyle düşünüyor mu? Kafam çok karışık. Ne olur yardım edin. Sinirlerim bozuldu. İntihar etmeyi bile düşünüyorum. Bekaretim bozulmuş mu sizce? Hamile miyim?

Güncellemeler:
Marx: ''ben başaşağı duran hegel'i ayakları üstüne çevirdim.''

Hegel: ''Bu dünyada beni bir kişi anladı'' (Marx' a bakar) ''O da yanlış anladı.''

Bizi anlamıyorlar be Hegel abi! Ne seni ne çorabını. Allah' ım ne bu ızdırap, bu kederrr?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Hegel'in corabinin sende ne isi var:)nerden aklina geldi su nick?

0|0
    0|0
    • Yıllar önce naçizane felsefe kitaplarına yöneldim. Amacım Hegel' i tekrar başaşağı edip intikamını almaktı ama bir baktım benden felsefeci olmaz, dedim benden olsa olsa Hegel' in çorabı olur. Ve sonra olaylar gelişti...

• Su sitede fark yaratmissin.internet kullanan Hegel'in corabi:)saka bir yana cok degisik bir nickin var

• hamılesın sen cocuga anne bulalım

0|0
    0|0
  • gay olabilme ihtimalin var ,ama bize ne.

1|1
    0|0
  • hegelin çorabıyla ilgili bir anı mı var ben onu merak ettim çorabından mı ilham almış?

0|0
    0|0
  • Erkek hamile olurmu ya :-)

0|0
    0|0
  • Bende hegelincorbasi diye okudum

0|0
    0|0
  • Hayır ben öyle düşünmüyorum. İlk okuduğumdada öyle anlam çıkarmıyorum:-)

Böyle düşünme. Öyle düşünenler varsada saçma:-)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bakire bakire doğum yapacaksın emin ol.. hatta prematüre doğacak çocuk 3 haftalık 5 haftalık falan olacak tıp tarihine geçeceksin..

0|0
    0|0
  • Sen bir intihar et gel.

0|1
    0|0
  • yakarım bu şehri mezarına çam fidanı dikerim konuşan ağaç büyütürüm etme eyleme al sana gelsin bir öğretmen sayılır link

0|0
    0|0
  • ölebilirsin bence mahsuru yok

0|0
    0|0
  • ne ictiysen guzel kafa yapmis :D ayran mi ictin salgam mı:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...