Sana birşey söyliycem dedi ama söylemiyor..

İyi sabahlar herkese :) Malum dert var başımızda uyku tutmuyor. Kısaca anlatıyım hemen. Bir kızı seviyorum bunu biliyor, ama geçen arıycam dedi aramadı bunu 2. kez yapıyordu. Ertesi gün mesaj attı, Arayamadım kusura bakma kötü bir gündü dedi. Bende patladım ve '' saygısızsın '' dedim. '' Ne alaka '' dedi '' Saygısız ve düşücesizsin '' dedim. '' Hay allahım '' dedi. Bende kötü bişey dememek için bişey demiyorum sana yazdım ve ipler orda koptu. Sana bişey diycem ama korkuyorum dedi. Söyle çekinme dedim, kızdın bir kere yazdı ve ısrar etmeme rağmen söylemedi. 1 gün geçti aradan yazmıyor bende yazmıyorum. Acaba bayan sonuçta dayanamaz söyler mi? Çünkü ben üstelemiycem asla yazmam kendimi biliyorum.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kotu bır gundu demesının ustune saygısızsın demen kotu... bır sevgı hoslanma varsa eğer itmiştir kızı... ama ne soyleyecek ben soyleyeyım hıssettıgıme gore baskası var ve onu soyleyecek ama soyleyemıyor.

1|0
    0|0
  • asıl saygısız sensin bence.Kötü bir gündü demiş bir derdi var demek ki.Bir de o halde üstüne gitmişsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...