Neden Galatasaray ? Sebebi olmali dimi ?

Arkadaslar ben kendimi bildim bile sari kirmiiziliu\yim... Bu gune kadarda sebebini bilmiyorum. Ben futbolu Galatasarayla sevdim ve seviyorum, Tek sebebp bu. Peki ya siz Galatasarayliysaniz sebeb nedir ?

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray diyince zaten asalet duruş ön plandadır galatasaraylı olmak içinse çoook daha fazla sebep vardır örneğin galatasarayın her daimm bii tavrı vardır yenilse bile sesi gür çıkarr Aslan gibi asil bir hayvanla temsil eder kendini şöyle söylüyüm bir insana aslanım dersi omzu kabarır ama çakal dersin yüzü düşer işte galatasareyda aslanımm diyerek anılır ;-)

0|2
    0|0
    • guzel otesi bir sebeb

• Güzeli anlatmak kolaydır galatasaraysa çok güzel onun için kelime yetiremezsin sadece somut örnekleri ele aldım :-)

Kızlar Ne Diyor 6

• Cunku GALATASARAY - asktir <3

0|1
    0|0
  • yaa eski sevgilim sayesinde galatasaraydan nefret ettim ya iğrendimmm :/

ben fenerliyim ama neden fenerli olduğumu biliyorum tabii babam yaptı beni fenerli küüücücükken :)

0|1
    0|0
    • sevgilin seni qalatasarayla aldatmis sanirim nefret etmekde haklisin :)))) aldatilmak kotudur

• yooo hayır çok fanatik di laf sokmalarını da hiç üzerime alınmadım :)

• renkleri yüzüme gülüyordu çok güzel renkleri vardı

0|1
    0|0
  • Aile mirası

0|1
    0|0
  • Galatasaray aşktır tutkudur heyecandır hayattır başımıza gelen en güzel şeydir :)<3

0|1
    0|0
  • Bu aşk hiç bir zaman bitmez ne zaman ve nereden geldiği hiç önemli değil Galatasaray olsun yeter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• i*ne babam 5-6 yaşlarımdayken az dil dökmedi forma,top,giysiler felan vaad etti ama beni Galatasarayı seçtim ve iyiki Galatasaraylıyım

0|0
    0|0
  • Biz Galatasaray'ı karşılıksız sevdik... Çünkü o bize asla ihanet etmedi. Bizim için aşkın rengi pembe, mor vs. değil Sarı&Kırmızı'dır. Neden mi seviyoruz ? İşte önemli olan da bu ya zaten, gerçek aşk nedensiz sevmektir. Boşuna demiyoruz "Ölümüne GALATASARAY" !

0|0
    0|1
  • link

işte bu yüzden

0|0
    0|0
  • Küçüklüğümde ailem hiç baskı kurmamış bana şu takımı tut diye.

Ben kendi kararımla fenerli oldum.

0|0
    0|0
  • başka seçenek yok çünkü.

bize her sevdadan kalan sadece GALATASARAY!

1|0
    0|0
  • Bir büyüğümün etkisi katkısı oldu mu hatırlamıyorum ama Galatasarayı secmemde Olduysada ellerinden öperim :)

0|0
    0|0
  • Futbol seçim gibidir. Takımı tutarsın desteklersin, parayı kazananda o olur hayatın keyfini çıkaranda o kişi olur. :D

0|0
    0|0
  • benim takımı tanıdığım dönemde gençlere önem veren takımdı ve sürekli olarak alt yapıdan topçu çıkartıyordu. bende altyapı oyuncularını takip ediyordum ama sonradan takımın durumu değişti. gençlere önem vermesi beni cezbetmişti.

0|0
    0|0
  • Takım tutma sürü psikolojisi diye açıklanabilir, amaç eğlenmekken bir takımı desteklemek, sizin bir karınız yokken saçmalık

bakın ingilizce de yazıyorum dont be shy

cayırt

0|0
    0|0
  • Uefa kupanız var sizin.

ahh yine bir bahane bulduk buna

0|0
    0|1
    • Bahane dil sebeb sordum. Bahane ararsan cok bahane... Mesela en serefli takim olarak bahane gostere bilirsin

• biz babadan böyle gördük kardeş ondandır heralde

0|0
    0|0
    • Benim baba takim tutmaz Ben kimden gordum bulamiym :D

• benimkide tutar ama sorsan drogbayla buraktan başka 3.kişiyi sayamaz :D sordularmı söylemek için tutuyor heralde

• Ben bir FENERBAHÇE liyimde dostum neden sebep arıyorsunki bende kendimi bildim bileli FENERLİYİM.

0|0
    0|0
    • Ben sadece kendimmi sebebpsiz seviyorum takimimi yoksa baskalarida varmi diye merak etdim.

• anladım aynıyız sebep aramıyorum bende :)

Yükleniyor...