Bir kızın ilanı aşkı..

Yaklaşık 1 ay sonra sevdiğim çocuğun doğumgünü,bende içinde bulunduğumuz durumu daha fazla karıştırmak istemiyorum direk doğumgününde ona mesaj atarak ilanı aşk yapmayı planıyorum..ama böyle bir durumda beylerin tepkisi ne olur merak ediyorum? Doğum gününüzde bir kız size mesaj atarak sizi ne kadar çok sevdiğini söylemiş olsa,aşkını ilan etse tepkiniz ne olurdu?

0|0
011

En İyi Erkek Görüşü

• telefonla değil yüzüne söylersen daha etkili olur bence. Daha değerli olacağını düşünüyorum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Mesaj atmak kadar gereksiz bir davranış yok ilanı aşk ediceksin ve duygularını ona göstermeden ben olsam dalga geçerdim senin yüzüne konuş yüzüne hemde garantiye almış olursun hiç bir erkek yüzüne yapılan itirafı bir çıpıda red edemez doğum gününde arkadaşları falan kalabalık olucak mesaj atıcaksın okıcak herkese sonra dalga geçekcek seninle

0|0
    0|0
    • kendisi fransada öyle bir seçeneğim olsa onuda yapardım fakat haziran ayına kadar görüşme imkanımız yok şu an için aklıma gelen tek seçenek bu

• fransda olsan aşkını ilan etse biri sana ne yaparsın empati kur ben şahsen ciddiye bile almam geldiğinde söylersin

• Gerçekçi olalım.İlgi alanımda değilse ve doğum günümde ilanı aşk mesajı atarsa mutlu günümü berbat eder onun için sıcak bakmıyorum bu duruma.

0|0
    0|0
  • düşündümde bana kim mesaj atar lan:)diyelim ki bir mucize oldu ve bir kız mesaj attı aşığım falan diye o gün içinde aynı mesajı defalarca okur geri cevap bile atamam:)

0|0
    0|0
  • hani mesaj değil de doğum günümde bir hatun beni önce öpse sonra da seni seviyorum dese galiba havada takla atmada guinnes rekorlar kitabına girerdim :(

0|0
    0|0
  • Mesaj değil de yüzüne söylersen bayağı bir etkili olabilir zira bu kadar büyük bir olayın mesaja indirgenmesi önemini kaybettirebiliyor insanlar için .

0|0
    0|0
  • sakın öyle bir şey yapma. ona doğum gününde güzel bir sürpriz yap, sevgini, ilgini belli et, onu cesaretlendir ama sakın ola sen direkt konuşma.

0|0
    0|0
  • mesajla aşk ilan edilmez.gözle görmedikçe inanmak zor bu zamanda

0|0
    0|0
    • Hmm peki önce mesajla ilan edip sonra olduğu ülkeye baskına gitsem? Yeterince inandırıcı olur mu?

• diyosun ki o çoook uzaklarda.işin zor Allah kolaylık versin.Senin durumun için akıl verecek seviyeye ulaşamadım kusura bakma.

• cok romantiksin cok tatlisin ♥

0|0
    0|0
  • ciddiye alır

0|0
    0|0
  • Temkinli davranıp ve abaza gibi hemen atlamazdımsevdiği yoksa 100 de 90 ewet der

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...