Dünya'nın en büyük hazinesi ?

Bu soruyu güncelleyerek tekrar sormak istedim çünkü cevaplar çok kısa ve de sade oldu , Evet ''Dünya'nın en büyük hazinesi sizin için nedir? ne olabilir ? Şu an sahipmisiniz ? (sağlık hariç)

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• İnancım var yastığıme başımı koyduğumda Şükürler olsun diyeceğim halim var ve Allahın en büyük hazine olarak vahşettiği Aklım var düşünebiliyorum anlıycan hayvandan farkım olduğunun farkındayım hayırlısını istiyceğim kudretim var düştüğümde sığındığım şey bir put değill Her şeye gücü yeten yün fe yekün ( o ol der ve olur) diyeceğim kadar yüce yani hayatta ustediğim herşeyin olacağına inancım var ümidim var ardıma baktığımda güldüğüm anılarım dışarı çıktığımda dimdik bir kafam var ;-) annemin küçük mucizesiyim her evlat gibi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dunyanin en buyuk hazinesi dunyanin kendisidir.insanlarin yuzundeki gulucukler ve mutlulukdur.Sadece olarak bir sorun var.en buyuk hazinelerin yuzerine yilanlar yatar.yilan bizi fark etmeden elde ede bildigimiz her sey bizimdir.elde etmediklerimiz ucun uzulmeye degmez.

0|0
    0|0
  • ailem yanımda hepsi hayatta sağ

okulumu bitirdim

herhangi birvücut noksanlığım yok

arkadaşlarım dostlarım hatta kardeşim bildiğiminsanlar var

en önemlsi sığınacağım bir Rabbim var...büyükbir hazineye sahibim.şükür

2|3
    0|1
  • Doğa ve sahip değilim.. Aldığım kirli nefes yeterli gelmiyor bana .

0|0
    0|0
  • sağlık haricindeyse madem bana sahip çıkan ve seven bir aile

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bence huzur. sahip miyim hayır.

1|0
    0|0
  • Sanatçı... pardon sorucu olaya farklı bir açıdan yaklaşmış.. ya da o öyle zannediyor... Size sağlık mutluluk ve huzur dilerim efendim... :)

0|0
    0|0
  • İhtiyacın ne ise odur. Sağlıksa sağlık meme ise meme

cayırt

0|0
    0|0
  • Evlat. Hayirlisini versin Rabbim hepimize.

0|0
    0|0
Yükleniyor...