Yaranamıyorum arkadaşlar. Neden değerim bilinmiyor?

Etrafımdaki kızların sevgililerinden bahsederkenki konuşmalarını dinliyorum. Yok geç cevap veriyor , yok şu kıza sarıldı gözümün önünde. Bunlara rağmen deliler gibi sevip ilgili davranıyolar sevgililerine insanlar. Ama benimki?

Hep ilgiliyim. Dersleri olsun , aile hayatı , arkadaşları , ödevleri her şeyi konusunda yardımcı olmaya çalışıyorum. Kavga ediyoruz beni kızdırmasına rağmen hep alttan alıyorum. Bütün kızlarla ilişkimi kestim onun için bir kızla bile konuşmuyorum. Ama yetmiyor. Aslında sürekli harika birisin beni çekiyorsun sürekli diyor ama anlamıyorum. Arada ilgisiz davranmalar , geç cevap vermeler. Bazen bilerek yaptığını düşünüyorum iyice kendine bağlamak için. Ama biraz da canım sıkılıyor niye böyle diye. Neden değerim bilinmiyor arkadaşlar?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Valla benimkide gec yazıyor. Hemen direk yazıyorum. O bekletiyor. Hen üz altdan alıyorum.

0|0
    0|0
    • Yüzüne vursan ne değişecek ki? Bir erkek olarak ben kız arkadaşıma niye geç cevap veriyosun yaa demekten rahatsız olurum açıkçası

Kızlar Ne Diyor 1

• hiçbir zaman hakettıgınden fazla değer verme fazla ılgı smartıyordur.. bıraz kendını gerı cek.. sımartırsan tepene çıkar. azla yetınen kızlar daha fazla değer verıyor senınkınede ılgı fazla geliyor anlaşılan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hak edene hak ettiğinden fazlasını verirsen böyle düşersin dostum aklının başına geldiğini kanıtla ona

0|0
    0|0
  • Kardeşim bazen fazla ilgi gösterince böyle oluyor. "sürekli harika birisin beni çekiyorsun" demesi bir tuzaktır buna düşme unutma sen zaten harikasın kendini kötülemeye çalışıyor. Bir oturup konuşmanız gerekebilir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Sorun sadece ilgi de değil. Kötü davranıyor bazen . Her tartışmada haksızken bile özür diliyorum çabalıyorum. Yapmaya da devam ederim ama en azından değerim bilinse?

• O zaman oturup konuşmanız gerek kardeşim. Kendinin bu durumdan rahatsız olduğunu belirtmen gerek (sakın ayrılmak istiyormuş gibi konuşma). O da seni anlayacaktır umarım.

• Dinlemiyor. Tartışma sırasında tamamen kapatıyor kendisini. Normal bir zamanda söylersem de biliyorum zaten değerini aşkımsın filan diyor ama bilmiyor hiçbir şekilde

Yükleniyor...