Sanal hayatım sosyal hayatımın önüne geçiyor ne yapmalıyım ?

24 yaşıma geldim neredeyse.Üniversite son sınıf öğrencisiyim.Ama okulun/arkadaşların düzenledikleri hiçbir etkinliğe katılamıyorum.Geçen bir arkadaşım 3 kız arkadaşını çağırmış konser için.Kaynaşalım diye 3 kişi gidelim dedi.Beni ve bir arkadaşımı daha çağırdı.Ama online oyun hastası olduğumdan.Oyunun düzenlediği etkinlik arkadaşımınkinden üstün geldi ve gitmedim.Başkasını çağırdı o da.Bana da kızdı pc başında ölecen felan dedi. Sorum şu : Sanal hayat mı daha önemlidir ? Sosyal hayat mı daha önemlidir ?.Çünkü asıl gitmeme nedenlerimden biri de karşı cinsle 3 dk dan fazla süre konuşmuşluğum yok.Son 3 senedir kızlarla konuştuğum süre max 25 saniye(Asansörün 4. kata çıkma süresi)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gün kendini bilgisayara ver, bir gün dışarı çık. Böylelikle dengelemiş olursun.

0|0
    0|0
    • Dışarı çıkıyorum zaten.Para çekmeye , alışveriş yapmaya.Başka bişey için çıkmıyorum ama.

• Gerek yok boşver ya.

• Sen bilin. Hade iyi geceler.

Kızlar Ne Diyor 2

• owww berbat bır durum.gercekten bol sans.

0|0
    0|0
  • Bırak sanalı yoksa çıkamassın işin içinden demesi benden

0|0
    0|0
    • Sanalı bırakamam kazancım ordan geliyor.Sosyal hayattan neler kaçırıyorum.Onu merak etmiştim soruya dahil etmeyi unuttum.

• Çıkma zaten.Ben çocukken hiç sevilmek istemiyordum.Bizim sülale sanırım kızılderililerden geliyor sürekli cocukları ısırarak seviyorlar.Bu ne biçim sevgi türü.

• Hahaha aynen bende sevmezdim

Neyse hayırlı geceler

Erkekler Ne Diyor 4

• Evleneceğin insanı iyi seç ve evlen derim . Zaten okul bitmek üzereymiş. Sevgili falan yapıp da günaha girme boş yere. Gelelim asosyallik durumuna. 5. sınıftan beri oynuyorum demişsin. Sana bu süre içerisinde ne kazandırdığını düşünürsen bırakman kolaylaşır. Online oyun denen illete bir kere bulaştım ve 2 ay sonra geldiğim hali görünce derhal bıraktım. Hayatını mahfetmene gerek yok .

0|0
    0|0
    • Yıllık yaklaşık 25 bin lira kazandırdı.Hayatı mahvetmekle ilgisi olduğunu pek düşünmüyorum.Evlenmeye daha çok var.Üniversite bitecek askerlik , sonra ev al araba al.En son evlilik

• Hangi oyun ve nasıl kazandırdı? Ortalama 25 bin kazanıyo musun yoksa kazandığın maksimum miktar 25 bin mi ?

• Yıllık ortalama işte.Aylık 2.2 .2 felan kazanıyorum.Knight Online, LOL ,Silkroad,Metin 2 (yang alım satımı).Pvp serverlar.Tek oyun değil anlıcağın

• benim hayatımla senin hayatın aynı :D günümüzün insanlarına güven kalmadı kızlarda degisti :D

asosyal kal ama dünyadan haberdar ol...cok insanla konusma ama 1-2 dost edin ...benim görüsüm bu (:

0|0
    0|0
    • Dost dediğin bimde süt markası boşver dost'u.Bizim yolumuz bilgisayarın kablolarından geçiyor.

• sanal bir yere kadar olmalı ama sınırı aşıyorsa büyük bir sıkıntı var demektir.

0|0
    0|0
    • Online dediğimiz şey zaten sınırın olmadığı bir ortam olduğu için sınır diye bişey yok.

• bu sınırı sen belirlemelisin. yarın okul bitip de işe güce başlayacağın zaman ne yapacaksın?

• Tercümanlık benim iş gene pc başında.

• işin zor sanalı bırak

0|0
    0|0
    • Öyle kolay değil ilk okul 5. sınıftan beri oynuyorum.

• bende oynarım hatta abarttığımda olur ama bu derece değil

Yükleniyor...