En yakın arkadaşınız sizin hoşlandığınız kişiden hoşlandığını söylese aradan çekilir misiniz?

en yakın arkadsınız sevdiğiniz kişiye asık oldugunu söylüyor fakat sznde onu sevdiğinizi bilmior ne yapardınız.?

Güncellemeler:
benim cevabım en yakınım için sevdiğimden vazgecerm eger arkadsım ondan yz bulamazsa benimde sevdiğimi söylerim

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle hatırla sevgi olmaz. Tercihi kıza bırakmak lazım, her durumda o arkadaşlık uzun sürmez.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Zamana bırakırdım. Bakalım kader kimi kime yaklaştıracak.

Bu arada profil resmin de pek tatlıymış. Oy oy oy :D.

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşımdan yana seçim yaparsa bırakırım anca. Diğer türlü zaten sevmemişim demektir. Hatırla sevgili olmaz diyen arkadaş çok doğru söylemiş. Arkadaşlık zaten her türlü biter o saatten sonra. Başıma da geldi zaten. Daha kız kimseyi seçmeden arkadaşlığımız bitmişti zaten.

0|0
    0|0
  • O aşık sen seviyorsun link cevap bu

0|0
    0|0
  • hoslandıgımız kısının kımden hoslandıgı onemlı :D

0|0
    0|0
  • sevdiğim kişi derken, hayatımın aşkından bahsediyorsak en yakın arkadaş falan tanımam, normal bir sevgiliden bahsediyorsak verdim gitti en yakın arkadaşıma bana kız mı yok hıammına

0|0
    0|0
  • eğer çok seviyorsam çekilmem

0|0
    0|0
  • ''İyi olan kazansın'' derim.

0|0
    0|0
  • tekerleme gibi lan

0|0
    0|0
  • ben çekilirimde sen çekillmezsin iyce sardırırsın

0|0
    0|0
  • nie çekiliyorum ya üçlü takılsak olmuyomu o_O

0|0
    0|0
  • cekilmem iyi olan kazansin .d

0|0
    0|0
  • Arkadaşım olmadıgı için böyle bir sorunum olmayacak.

0|0
    0|0
    • kmse yalnız değldr

• Güven sıkıntısı herzaman vardır küçük bir olayda bile olabilir.ASIL OLAYI BOZANLAR 3.CÜ ŞAHIZLAR.ondan diyorum en iyi arkadaşlık bile bozulabilir.

• haklısın saol cdden

• başıma geldi sırf bu yüzden unv yeni tanıdığım kişilerle asla dost olmuyorum .

0|0
    0|0
    • 1 aylık arkadaşlıklardan dost olunmayacağı için takmadım bile sakın milletin ağzına bakma zaman geçince anlarsın pişmanlığını .

Kızlar Ne Diyor 3

• Çocuk gibi seviyor önemli olan o beni seviyorsa o çekilmeli aradan onu seviyorsada ben.

0|0
    0|0
  • O anki durumuma bağlı

0|0
    0|0
  • hoşlandıgımız kişi kimi seçerse onundur :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...