Hoşlandığım kız arkadaşlarının yanında çok ilgisiz

Arkadaşlar hoşlandığım kız arkadaşlarının yanındayken çok ilgisiz davranıyor pek umursamıyor ama yalnız kaldığımızda ( çok çok nadir oluyor ) gayet sıcak, hoş davranıyor neden böyle olabilir ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• kiz arkadaslarinin bilmesini istemiyor olabilir..bazen insan yanlis arkadaslarin yaninda imajini koruyor. yanlis anlama bu seninle bir alakasi yok, kim olursa olsun. ada gidip ailesine söylicek bir arkadasi varsa grupta? ya da sen tanimaya calisiyordur daha

0|1
    0|0
    • Olabilir veya belki de hoşlanmıyor onu çözemiyorum. Beni tanıyacak yeteri kadar zaman oldu 7-8 ay kadar oldu...

• ^bir beyefendide bana böyle davraniyor..fakat o mecbur..yani ortam acisindan

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaşlarının yanında yakın davranmaz, ayıp olur diğer kızlara saygısızlık olur. Millete reklam mı olacaksınız. Baş başa kalınca özelinizi yaşarsınız.

0|2
    0|0
  • arkadaşları durumu bilmiyordur,söylemek de istemiyordur o yüzden olablilir yalnızken iyiyse sorun yok bence :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kizlarin dogasi boyle. Dikkat ettiysen herseylerini beraber yaparlar, lavaboya bile kapile olarak giderler. Yalniz yakaladin mi avlarsin, yoksa pas vermezler sansini deneme bile.

0|1
    0|0
Yükleniyor...