Erkek mesaj atmazsa ne düşünürsünüz kızlar ?

kızlar erkek size mesaj atmazsa ne düşünürsünüz ? niye mesaj atmıyor salak diye kızarmısın ?

1|0
60|22

En İyi Kız Görüşü

• Arayacak soracak

yazacak

ilgilenecek arkadaş

Öyle ilişki mi olur?

1|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 59

• 1|2
    0|0
  • Hep aynı oranda mesaj atıyorsa yani az mesaj atıyorsa, bunu sorun etmem çünkü derim ki tanıdığımdan beri zaten çok mesajı sevmeyen biriydi.

Hep mesaj atıp bir anda mesaj atmamaya başlamışsa, o zaman farklı düşünmeye başlarım.

Çünkü normalde mesajlaşan biriyken, mesaj atmamaya başlıyor. Sinir olurum. Kızarım..

Ama ona asla belli etmem, ta ki ona aynısını yaptığımda onun bana karşı neden hiç mesaj atmıyorsun demesine kadar.

0|0
    0|0
  • tabi ki zaten aslında ilk mesajı erkek atar diye bir şey yoktur en azından benim düşüncemde ilk mesajı en çok seven atar.

0|2
    2|0
  • Başkasıyla konuştuğunu, benden hoşlanmadığını düşünürüm ve içten içe de kırılırım bence ilgisini belli etmeyen erkek kaybeder kız bir sure sonra vazgeçer çünkü

0|0
    0|0
  • kızmam ama ne iş karıştırıyo bu diye düşünürüm sonra işi vardır heralde derim şeytana uymamaya çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • degerlı olsam atardı dıye dusunurum ılk zamanlarda sınırlenırım sonra normale doner bende aynısı olurum

1|0
    0|0
  • umrunda değilimdir başkasını bulmuştur keyfi bilir

1|0
    0|0
  • Ben atarım fazla gurur iyi değil hacı.

0|1
    0|0
  • önce bir atsam mı diye düşünüyorum. hoş attığım da oluyordu çoğu zaman arıyordum meşgule atıyor açmıyor falan sıkıldım artık. sonra da aşkım canım cicim mesajları. güvenmesem aldatıyor dicem de o konuda güvenim tam. sadece sevmiyorum sanırım bir sebepten dolayı. ama şu aralar o da atmıyor bende. kızgınım. hatta ne hali varsa görsün.

0|0
    0|0
  • benim mesajıma karşılık vermesse veyahut geç cevaplar atarsa sinirlenir çeker gider.m Çek gişt bebeğim buralarna çek gittttt

0|0
    1|0
  • kim olduğuna bağlı tabi ki ama hoşlandığım biriyse. Bi başkasına yazmaya başladığını düşünürüm ve ondan vazgeçerim :D

0|0
    0|0
  • Çok sinirlenirim acayippp. İlgilenecek başka birileri vardır yanında diye düşünürüm. Yeterince değer vermediğini düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Ne kızcam en fazla benden bekliyodur ilk yazmayı ee bende inat ederim sonunda yavşak yazar silerim:))

0|0
    0|0
  • hah tamda yarama tuz bastın benımkıde bu aralar pek mesaj atmıyor sureklı kavga cıkarmaya baslıyorum bende aldatıyor mu ya da benden onemlı ne ısı var dıye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Başka bir kızla olma ihtimalini düşünürüm :D

Sonra derim ki, belki başkası yoktur iyi düşüneyim bee, ölmüş de olabilir :D

0|1
    0|0
  • evet kızıyorum hele bide ben mesaj atmışsam ve oda cevap vermemişse köpürüyorummm ama hiçbişey belli etmiyorum tabiki bir iki gün bekliom baktım meesaj yok ben atıyorum son bir kez onada cevap vermezse bitmiştir benim için

0|0
    0|0
  • o erkeği ne kadar tanıdıgıma göre değişir eger bunu ilk defa yapıyorsa bir işi vardır meşgüldür diye düşünüp ben yazarım her zaman gurur yapmamak lazım..

0|0
    0|0
  • mesajlaşmayı sevmiyo diye düşünürüm. tabi bana olan davranışlarında bir sorun görürsem kıllanırım

0|0
    0|0
  • Aklımda deli sorular olur. Önce endişe, sonra sinir en son da hüzün olur. Çünkü senelik baskımi kurmusumdur, çocuk kaçmıştır. En az 1 ay ağlak gezerim.

1|0
    0|0
  • çok kızarım ama aramam da

o tekrar mesaj atana ya da arayana kadar oyalanacak bir şey bulurum yoksa deliririm

1|0
    0|0
  • Kesin beni aldatıyor :/ Sn mesqlsn qalba.s.s. diye mesaj atarım. Dermişim :D Önceden kızardım oof niye atmıyor ya allah allah diye ama şimdi uyudu kaldı herhalde diye düşünüyorum :D

0|0
    0|0
  • uzulurum sadece. istemiyordur beni diye dusunurum. hele de iliskinin basi hatta ilk bulusmaysa pisman oldu diye dusunurum. ve cok uzulurum

0|0
    0|0
  • Kızarım. Ama ona o rahatlığı vermem zaten.

0|0
    0|0
  • Tabiki kızarım, üzülürüm bir süre sonra da benimle ilgilenmediğini takmadığını düşünürüm ve artık başka birinin olabileceğini bu yüzden de istenmediğim için mesaj atmadığını hissederim.

0|0
    0|0
  • Ya ben bu konuyu gereğinden cok takıyorum erkek mesaj atmadıgında cok uzuluyorum acıkcası benden hoslanmadıgınu dusunuyorum...

0|0
    0|0
  • Sorun degil mesaji ben atarim da cevap gelmeyince önemsenmedigimi dusunurum.

0|0
    0|0
  • önemseyen merak eden insan arar sorar arkadaşım atmıyosa vardır bişey yok ben mesajlaşmayı sevmiyorum falan bunlar hep bahane

0|0
    0|0
  • o kim bee çokta tınnnn :)

0|0
    0|0
  • kesin bişey olmuştur

0|0
    0|0
  • işi vardır abartmaya gerek yok atmıyosa da kendisi bilir bir atan bulunur :D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    29

Erkekler Ne Diyor 22

• abartmamak gerek dozunda ise mesajlasmak icap eder bazende kizlar atmiyor yani.Günde mesajlasmak iyidir.Gerci akilli telefonlarda uygumalarla mesajada gerek kalmiyor:)

0|0
    0|0
  • kapı pencere hepsini kırarım uf snne be slk derim..ama ben kız değilim bidk lan ?

4|1
    1|0
  • cevaplar cok sacma sapan sanki 2 dakka mesaj gelmese ölceniz ne cins bu kız milleti la belki adamın basına iş geldi cevap veremiyo

0|0
    0|0
  • atmazsa erkeğin onu aldattığını düşünüyordur atarsa da aldattığını açık vermemek için mesaj attığını düşünüyordur:D

0|0
    0|0
  • kızların cevaplara bakar mısın?

-ayrılırım

-anında bitiririm

-çok sinirlenirim

-kesin aldatıyor

vs. vs. vs.

ilişkileri gsm operatörlerinin sunduğu sms ve internet hizmetine bağlı olan bu kızların sağlıklı ve hayal ettikleri aşkı yaşamaları mümkün mü? hadi aşkı geçtim bu kafayla uzun vadeli ''hoşlantı'' dahi yaşayamazlar.

ondan sonra buraya gelip ''vay benim başıma gelenler'', ''vay ben sevgilimden ayrıldım'', ''aman da erkek arkadaşım çok ilgisiz'' falan fişman sorular sorarlar.

bunlar ilerde ne olacak çok merak ediyorum, acaba evlenip kucaklarına çocuklarını alabilecekler mi? gerçi bu embesiller çocuklarına ''yemek hazır'' diye mesaj atıp çocuk gelmezse trip atarlar, anne de olmaz bunladan.

0|0
    1|0
  • Millet kötü düşünmeye çok meraklı. Eskiden telefonmu vardı. Hemen tok başka kız vardır, başkasıyla konuşuyordur falan. Ben şahsen elimde sürekli telefonla olmak istemem.

0|0
    0|0
  • ben atıyorum da ne oluyor geri dönen yok ki :/

0|0
    0|0
  • Kontörü bitmiştir ^_^

0|0
    0|0
  • B elki işi vardır diye olumlu düşünmeye çalışırım ama içten içe üzülmekten kendimi alıkoyama

.

0|0
    0|0
  • Hep bizden beklemeyip siz atabilirsiniz bence pembe ks canlar

0|0
    0|0
  • Hatunların tek düşündüğü şudur:

" KESİN BAŞKA BİR HATUN İLE BERABER! "

0|0
    0|0
  • Burdaki yorumlara bakinca iyiki sevgilim hic olmamis diyorum bazen=)

0|0
    0|0
  • kesin sevmiyoruzdur o zaman dimi kızlar

0|0
    0|0
  • aklı olan kız kontürü bitmiştir der aklı olmayan kız gelir ksye sorar

0|0
    0|0
  • kızlar genelde takmazlar ya

0|0
    0|0
  • ne düşünecekler , işi vardır adamın

0|0
    0|0
  • Milletin harbiden piskolojisi bozuk (: cevaplara bak.

0|0
    0|0
  • dedin gibi dusunuyorlar ama erkek mesaj atmıyorsa daha cok baglansın diye atmaz.

0|0
    0|0
  • kezban anketi :D

0|0
    0|0
  • belkide ölmüştür.öyle direk değer vermiyo sevmiyo felan demeyin...

0|0
    0|0
  • kafayı yiyorlar. çılgına dönüyolar. laf sokmalar, aramalar, tacizler, tripler. Gezici görmüş akp'liye dönüyolar genelde :D hadi bu ağır oldu, lazer tutulmuş kedi gibi oluyolar :D

0|1
    0|0
  • felaket cevaplar

0|0
    0|0
Yükleniyor...