Ne yapsam bilemedim. Arkadaşımın aşkısın :(

Benim 6 sene falan önce aynı okulda okuduğum o zamanlar yakın olduğumuz bir arkadaşım vardı şimdi yakın değiliz. İnternet ortamından ara sır agörüşüyorum. Bunun eski sevgilsi beni eklemiş bilmiyodum resimlerini falan beğendim kız bana geldi beğenmiyceksin resimleri 1,5 yıl çıktım ben onun sı*tığı şeyin rengine kadar bilirim falan dedi.. Çocuklada mesajlaşıyoruz şimdi ama ben yakınlık göstermiyorum ne yapmam gerek doğrusu nedir?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• 6 sene olmuş geçmişe mazi derler bence hoşlanıyorsan düşünme tabi arkadaşınla da cok yakınsan danış derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çpcuğun amacı belli kıskandırmak istiyordur. sittir et baska adam mı yok dunyada hoslanmosun nasıl olsa

0|0
    0|0
  • Çocuk sonuçta o kızın tapulu malı değil giden gitmiş biten bitmiş... İçinden ne geliyorsa onu yap ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• şimdi çocukla mesajlaşmaya devam etmek demek o kızı karşına almak demektir. öte yandan çocugun birden seni eklemesi mesaj atması felan kızın facesinde görmüştür öyle eklemiştir maksat kızı kızdırmak olabilir. Çocuktan hoşlanmıosun mesajlarına cevap verme artık yol ver direk

0|0
    0|0
  • Sittir et kizi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...