Kadınlara özel spor salonu ?

Gelişmiş bir denız kenarında ilçe var toplam 5 tane spor salonu var (karısık) ben oraya bayanlara ozel spor salonu açmak ıstıyorum hocasının erkek veya kadın olması sizin seçiminizi etkiler mi ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• İlk önce şunu sorim okuyup belgelerini alıp mı ; yoksa alaylı olarak mı açıcaksın ?

0|1
    0|0
    • spor akademisi mezunuyum 3 yıldırda fitness egıtmenlıgı yapıyorum bu yaz sonu açmayı planlıyorum

• tamam o zman alaylılara karşıyım çünkü bende besyo mezunuyum.Bunu sormamın amacını anlamışsındr Bayan açıcaksan bayan eğitmen almalısın bayanları ancak bayan anlar ve spor yaparken erkek olmasından rahatsız olanlar var.. Duruma göre erkek hoca alırsın

• bu gidişle bayan hocayla yola başlıcaz zaten çok tesekkur ederım

Kızlar Ne Diyor 3

• Etkiler, sadece bayanlara özel olmasının sebebi erkek istenmemesidir yani. Farz edelim ki: kapalı bir bayan gelmek istiyor, vazgeçer.

0|1
    0|0
    • ilk başta bayan hoca bulamazsam dıye dusunmustum sonucta ortamda erkek olmasındansa sadece hocasının erkek olmasını tercıh eder dıye dusunmustum

• anladım tesekkurler

• rica ederim...

• Bayan hoca olsa daha iyi olur.

0|1
    0|0
  • Hayırlı olsun şimdiden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence sadece kadınlara özel olması saçma olur.Seansları kadın ve erkeklerin karşılaşmayacağı bir şekilde ayarlarsanız daha iyi olur.Hem daha fazla para kazanırsınız benim görüşüm bu.Spor salonu dediğin gibi sadece kadınlara özel olacaksa kadın olması daha mantıklı zaten kapalı kadın onun için gelir.

0|1
    0|0
    • hidrolık aletler alıcam erkeklerın bunyesını kaldırmaz o yuzden oyle dusundum ve malıyet bakımındanda uygun. sanırım bu gıdısle kadın hoca arıycaz :)

• Eğer öyleyse kadın hoca bulman bencede daha iyi olur :)

• tesekkur ederım

• kadınların çoğunluğu erkeklere seksi görünmek için gidiyor erkek bir hocanın ilgilenmesinden çekinmez sanırım

0|1
    0|0
  • bence spor salonu haremlik selamlık olmamalı...

hep geri kalmış yerlerde oluyor...

5 tane karışık varsa

ve sen kadınlar özel açıyorsan piyasada karşılığı olur...

ama bir geri gidiştir...

neden büyük gelişmiş yerlerde karışık salonlarda kimse kadınları rahatsız etmiyor da...

geri kalmış yerlerdeki erkekler rahatsız ediyor?

sorun erkeğin zihniyetinde...

0|0
    0|0
    • erkeklerın rahatsız etmesınden degılde genelde kadınlar pek rahat edememekten şikayetçi. sadece kazanc yonunden bakıyorum bu işe yoksa bende karısık spor salonundan yanayım

• olmazki ama taytlı kadınları bizde görmek istiyoruz

0|0
    0|1
Yükleniyor...