Yardım lütfen bir bakarmısınız

sevgilimle ben ayrı üniversitedeyiz noluyo bilmiyorum ama yan yanayken çok iyiyiz hiçbir sorun yok ama üniversiteye gidince hareketlerinde bir degişiklik oluyo.. yani herşeye kavga eder durumdayız üç güne bir kavga ediyoz.. en son bugün barıştık arkadaşlarıyla sinemaya gitti konuşuyoduk sınıf arkadaşını görmüş (face'den arkadaşlık istegi saldı oglan reddettim ben) selam vermemiş üzüldüm dedi sonra sınıfta sıcakkanlı iyimser bir bu var deyip anlatıyo benim gıcık oldugumu bile bile.. haliyle yine tartıştık napacam bilmiyorum..

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Ya arkadaş delirdib mi sen ayni durumu ben yasadim. Enbyakin en samimi olduğum arkadsim dedi koza bir sinifta onla dertlesiyorum dedi bende anlayisla karsiladim. Bi aya kalmadan benden ayrilip o kizla ciktiiiii

0|1
    0|0
    • öyle bişey yapacanı sanmıyorum iki yıldır beraberiz kendisi ünideyken başladı bu tartışmalar ilk zamanlarda dogaldır dedim yeni ortam felan.. kız kardeşiyle dertleşirdim sürekli oda derdi ortamını sevmiyo alışır sabret gerçektende sevmiyodu bırakmayı düşünüyodu son zamanlarda çok duyar oldu yok şöyle çocuk yok böyle çocuk numarası felan yok faceden felanda konuşmuyolar ama bilmiyorum

• inş degişir yatay geçiş yapacak yanımda olursa sorun olacagını düşünmüyorum.. sevgilinle bir ömür boyu mutluluklar diliyorum :)

• İnşallah biz ayri illerdeyiz bari siz ayni okulda olun dizede mutluluklar :)

Kızlar Ne Diyor 1

• uniye gittigi zaman arkadas ortami falan derken sana vakit ayiramiyodur sende cok ustune dusuyosan kendini geri cekiyodur bide o son yazdigin arkadas meseleside seni kiskandirmk icin olabilr ustune fazla dusme surekli mesaj atma birak o merak etsin birazda

0|1
    0|0
    • tartışma genelde onun yüzünden çıkar genelde arayan yine o olur üstüne fazla düşmüyorum.. vakit ayırma konusunda sıkıntımız yok genelde o der tekrar ne zaman konuşalım işini bitirince hemen ara diye yani anlayacagın ben üstüne düşmüyorum tam tersi o arar genelde o mesaj atar zaten bundan şikayetçi de aklımda kötü kötü şeyler geliyo

• himm anladim o zaman sık sık degilde ara sira sende ara bence belki ilgi istiyodur

• yok ben anlayamıyorum artık kız kardeşide aynısını dedi biraz konuşmayın üstüne düşme diye bu sefer ilgilenmiyon oluyo sen arasan ilgilensen en ufak şeyden tartışma çıkıyo noluyo anla veremiyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• bence seni sinir etmek hosuna gidiyor. sahiplenildiğini anlıyor

0|1
    0|0
    • ilk başta öyle diyodu ama artık şeyi çıkıyo haftada iki üç kere tartışıyoz bişey yapmadıgım halde ve suçlusu ben oluyorum her zaman :)

• aynen bide öyle deneyim.. teşekkürler tavsiyen için

• sorun değil.

Yükleniyor...