Sporcular ve sporla ilgilenenler bakabilir mi ?

Merhaba arkadaslar. Ben kılo vermek ıcın spora basladım. Spor salonu beledıyeye aıt. Program falan yapılmıyor ama baya alet var. Hangi günler ne yapsam etkılı olur ? Teşekkürler..

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bayansın öyle çok belirli bir programa ihtiyacın yok tabi kaslı üçgen biri olmak istemiyosan :D Haftanın 3 günü gidiyosundur heralde. Koşu ve bisiklet kesin yapman lazım. Squat ve deadlift hareketleri var koşu ve bisikletten onları yapabilirsin. Karın ve çok az ağırlıklı dambıllarla kol ve omuz çalışman lazım. Twist hareketini yaparsan çok iyi olur. İp atlamanda lazım.

Ama her gittiğin gün koşu ve bisiklet şart.

Pazartesi: Koşu ve bisiklet, İp atlama, Dambıl ile omuz çalışması, Mekik ve ters mekik

Çarşamba: " , Dambıl ile kol çalışması, Twist hareketi

Cuma: " , Squat ve deadlift, Sırt ve bel çalışması

1|0
    0|0
    • Çarşamba ve cuma " işareti aslında koşu ve bisiklet anlamındaydı

• Teşekkürler :) ben verdiysem herkes verebilir sen sadece iste yeter. Boğaz çok önemli yalnız bunu unutma ne kadar spor yaparsanda yap yemeğine dikkat etmezsen çok zor kilo vermek

• haklısın.. :)

Erkekler Ne Diyor 4

• bir gün vucuduna sekil vercek aletlerle calis ertesi gun kardio yap haftada 4 gun yapsan yeterli olur ama bikerede abanma mesala ilk 30 dakka falan kos 2 ay sonra 2 saate cikar mesela

1|0
    0|0
  • şey kendine program oluştur haftada 3 gün gittt

0|0
    1|1
  • Bende belediyenin salonuna gidiyorum cemal kamacıya.Nası programı yok hoca yok mu orda ?

0|0
    0|0
    • Hayır yok bir teyze acıyor o kadar

• Hım ilginç :D Sana şu siteyi öneriyorum ordaki güçlen 1 den başlaya bilirsin.Hareketleri salonda uygun aletler varsa onlarlada yapabilirsin.Bir bak istersen.

link

• Squat ve deadlift kilo vermede cok onemli..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Boy kilon ne kadar ve vücut yapından bahsedersen sana bildiklerimden bahsedeyim

2|0
    0|0
    • 1 57, 70, sımıt bolgem cok

• teşekkkürlerr

• video link vereyimmi ekle?

• Haftanın 3 günü bir gün arayla yapmalısın ama senin işin aletlerle değil koşu bandına çıkmalısın 45 dk yürüyebilirsin biraz da koşarsın diyette şart zaten

0|0
    0|0
  • Öncelikle hangi bölgelerinde yağlanma daha fazla oraları çalıştırman gerek atıyorum karın bölgen daha yağlı ise mekik kollarda ise dumbel türlü türlü kondisyon aleti var :) ve tavsiyem 2 günde bir spor yap ama yap :) aksatma sakın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...