En iyi arkadaşımla kavga ettik..

Son zamanlarda iyi anlaşamıyorduk bide konuştuğumuz bir kız vardı arada sırada onla çok görüşmeye başlamıştı sonra ben kendimi dışlanıyo gibi hissetmeye başladım bunların yanında bir gün biriyle kavga ettim çocuğa sövdüm bunlar gülmeye başladı ben hızımı alamadım bunlarada küfrettim sonra kavga oldu konuşmadık o gün.Ertesi gün pişman oldum öyle dediğim için zaten başka takıldığım biride yoktu yani elimdeki tek kişiydi o özür diledim ikisindende şimdi aramız eskisi gibi değil sanki bana öyle geliyor yani bir soğukluk var aramızda o kızla en iyi arkadaş oldular zaten daha geçen gün bendim en iyi arkadaşı şimdi onun olması koyuyor sinemaya falan gitmişler benim hiç haberim yok kursa gel diye delirirdi geçen gün kavga ettikten sonra sen bilirsin dedi.Sonra ask ta bir sorusunda kim sınıfınızdaki güzel kızlar falan demiş benim adımı bide o şimdiki arkadaşının adını vermiş sizce aramız eskisi gibi olabilir mi yoksa hep böyle mesafeli mi olcaz o kız hep aramıza mı gircek?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• sende diyosun tek arkadasim degerini bilseydin bence ben olsam bende alinirdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendi düşen ağlamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...