Bu şekilde aşık olan var mı?

"hayatınıza bir şekilde geliyor ve siz onun yüzüne bile bakmıyorsunuz sizi yakıştıranları azarlıyorsunuz sonra bir gününüzü onunla beraber geçiriyorsunuz kardeşten farkınız olmuyo atışmalar şakalaşmalar aradan bir kaç gün geçiyor onun yokluğunu hissediyorsunuz ve o gelince yanına gitmek için bahane arıyorsunuz sonra bir bakmışsınız ona aşık olmuşsunuz " buna benzer aşk yaşayanınız var mı? ya da siz de nasıl aşık olduğunuzu anlatın :)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• anlatmayın da içinde kalsın ... :D

0|0
    0|0
    • anlat lütfen :D

• benim öyle bir aşk hikayem olmadı hiç direk gidip söyledim hiç öyle bir ay bakıştık yok onun için şöyle yaptım filan olmadı zaten kısa bir zaman sonra olup olmayacağını anladığımdan kandırmakta istemedim yol verdim gittiler... :((((

Erkekler Ne Diyor 2

• Aşk sandığınız şey zaten "alışmak"tır. Yani farklı bir şey olmuş gibi algılaman garip. O kişinin varlığına alışmışsın sadece olay bu. Aşk, alışkanlıktır.

0|0
    0|0
  • valla bende 11-12 yıldır tanıyordum kendisini yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyordu sonra ergenlikle beraber çok alıştım ona ergenikten öncede bir kaç kaçamağımız olmuştu ama asıl ergenlikte sonra vuruldum hala beraberiz çok mutluyuz.

el-izabeth

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Böyle aşık olmadım benimki plotonik malesef :/

0|0
    0|0
    • benimkide platonik sadece ona nasıl aşık olduğumu anlattım

Yükleniyor...