Azerbaycan hakkında.Cevaplarınızı bekliyorum.

İyi akşamlar.Dün bir Azerbaycanlı ile konuştum (gerçi buna Azerbaycanlı demekte hatada.)bize düşmanmış kendisiyle konuştuk.Hükümetimizin Hocalı soykırımın tanımaması hakkında resmen beni suçladı sanki ben Hocalı soykırımını tanımayın dedim.Bir de siz Türkler dilimizle dalga geçiyorsunuz dedi sanki ben dalga geçtim.Azerbaycanı çok seviyordum.Ama şimdi anladım ki "Devletler hiç bir şekilde kardeş olamaz."siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Güncellemeler:
Ps:Azerbaycan düşmanı değilim.Ama biraz kırıldım tabi.
Güncelleme için özür dilerim.Olayı anlatayım ben Türkiye Türküyüm Pakistan ve Azerbaycanı çok seviyorum.Ve çok kendini Türk değil Azeri tanımlayanlarla tartışmam oldu.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Adamlar doğru söylüyorlar.

Benim kendi annem bile azerilerin diliyle dalga geçiyor.

Onunla bu konu hakkında defalarca tartışma yaptıysam da fikirlerini değiştiremedim.

Bugün Türkiye sokaklarında Hocalı soykırımını soracak olursanız, 5 kişiden 3'ü ne olduğunu bilmez. Ben de bir Azeri Türk'ü olsa idim bu duruma tepki gösterir, sitem ederdim.

1|0
    0|0
    • Düşüncelerimiz aynı ama her milletin iyisi kötüsü var.Ama bunu anlamıyor çoğu.

Erkekler Ne Diyor 8

• Güzel insanlar ben severim azeri arkadaşlarımda oldu dilleriyle hiç bir zaman dalga geçmedim ama ne yazıkki son zamanlardaki siyasi olaylardan dolayı hayal kırıklığına uğradılar

1|0
    0|0
    • Bende dalga geçenlere sinir oluyorum o da bir Türk dili sonuçta.

• Dalga geçenlerin Türkleri sevmediğini bile düşünüyor insan kardeşiyle nasıl dalga geçebilirki.Ama beni en çok üzen sanki ben yapmışım gibi hakaret etmesi.

• Birçok kişiden öyle davranış görmüş demekki herkesi aynı düşünür olmuş

• aslında tek millet iki devlet ama azerbaycan bana kalırsa rus etkisinden ruslardan yanalar

1|0
    1|0
    • ruscu Azerbaycanlılar başlarına bir şey gelse hemen Türkiye Türkiye gel yardımımıza diyecektir.Bundan eminim.

• yani sende ona öyle söyle madem o kendini bir bok sanan azeriye rus yalaması de sende

• bi sovyetler ülkesi olduğunu da unutmamak lazım tabi.. yine de türkler.

• O onun mallığı devlete bağlama.

Hocalı soykırımını dile getiren sürekli bu ülkenin başbakanı ve ve cumhurbaskaniyken ermenistana karabagdan çekilin direktifleri yagdirilirken o mal gözlerini kapamış kulaklarına bok mu tikamis arkadaş :@

1|0
    1|0
    • Aynen ama ülkemize küfür etti çok sinirlendim.

• 21 sene oldu özgürlüklerine kovuşalı o gitsin rusun zulmünü anasına babasına sorsun el pipisi tatlı geliyor bizim millete işte neyse susayım ben :@

• Ben kardeşim siz Azeri değil Azerbaycan Türküsünüz dediğimde de ermeni olmakla suçlandım adam daha kendi tarihini bilmiyor.

• azerbaycan gizli istihbaratında çok yakın bir arkadaşım var. genel olarak halkın gönlü hep türkiyede ancak hükümetleri böyle düşünmüyor

1|0
    0|0
  • kardeş bu hükümetin politikasına göre değişir mesela 1 milleti 8 devlete bölüyorlar tek karar ile sözde değil kağıt üstünde bu devletlerin kültür ve coğrafya üzerinde brliğini gösterseler ve çalışmalar yaparak milli bütünlüğü sağlasalar türk devletlerinin önü açılır

1|0
    1|0
  • O Türk değildir. Türk'ün Türkten başka dostu yoktur. Türk olsa düşmanlık etmezdi bizlere.

1|1
    1|0
  • oda kırıldıgı için söylemiştir cok ciddiye alma

1|0
    0|0
  • sana niye inanalım profilindeki pakistan bayrağı değil mi

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• senin de biraz saçmalıyor olduğunu düşünüyorum. tek bir azeri ile konuşup 'şimdi anladım ki falan filan'' diyebilmen çok saçma.. bir kişinin konuştuklarını onca insana bedel etme..

0|0
    0|0
    • Çok konuştum öyleleri ile adam resmen Türkiyeye sövdü gelde sinirlenme kardeşiz bir şey demeyeyim dedim ama bu sonuncusu iğrençti.

• ben de çok azeri tanıdım türkiyeye ve türk olmaya aşıklar resmen. ayrıca eurovizyonda türkiye bayrağı ile çıkılması bile insanların sevgisini gösterir..

• Arada çürükleride var ama.Anlamadığım bir şey Hocalı soykırımını tanımamak biz Türkiye Türklerinin suçu mu diye.Onlarda bize vize uyguluyor.K.k.t.c tanımıyor varsın tanımasınlar onlar h�l� benim kardeşim.

Yükleniyor...