Avrupa şampiyonasındaki rakiplerimiz belli oldu

Türkiye, 2016 Avrupa Şampiyonası (Euro 2016) eleme gruplarında, A Grubu'nda Hollanda, Çek Cumhuriyet, Letonya, İzlanda ve Kazakistan ile yarışacak. Sizce şansımız nedir ben bu gruptan üçüncü olur eleniriz diyorum

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Fatih Terim varsa her zaman umut vardırr.

0|0
    0|0
  • İzlanda,Çekler ve Hollanda sıkı rakip ama başlarında Fatih Terim var 2.olarak çıkacağız gruptan

0|0
    0|0
  • ben hollanda 1 bz 2 oluruz diyorum.ama asıl merak ettiğim sneijder ve kuytla nasıl oynıcaz

0|0
    0|0
  • en az 2. oluruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Fatih Terim'in etkisi büyük oluyor. Mutlaka çok isteyecekler oynayacaklar ama zor. En fazla 2. oluruz...

0|0
    0|0
  • Yine zayıf takımlar inşallah yine elenmeyiz bu grubdanda lider cıkamaz isek gercekden 50 yıl hicbirşey beklemeyin (: Hollanda başımıza hep bela sanırım yine lider cıkarlar

0|0
    0|0
  • İzlandayı bilmeyenler var heralde adamlar son yılda çok çıkıştalar çekleride yenmek öyle kolay değil yani Hollandayı söylemeye gerek yok Hollandadan 2 maçtan sadece 1 puan çıkarsak çok büyük başarı bile ama inşaallah beni yanıltırlar.

0|0
    0|0
  • izlanda çok sağlam takım. çekler de zor. 3. torbadan katılmamıza rağmen iyi kura çektik aslında. ama inşallah eleniriz :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...