Allah'ın varlığına ve evrendeki ince ayara deyinen ünlü bilim adamlarının sözleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

PROF. FRED HOYLE

“Kanıtları inceleyen herhangi bir bilim adamı kendisini şu sonuca varmaktan alıkoyamaz: Yıldızların içinde meydana getirdikleri sonuçlar göz önüne alındığında nükleer fiziğin kanunları kasıtlı olarak tasarlanmışlardır.”

STEPHEN HAWKING

"Demek istediğim şudur ki evrenin bir amacı vardır. Orada öyle, bir şekilde şans eseri var olmamıştır".

- Materyalizmin, bilimsel bir düşünce olduğunu artık kimse daha fazla iddia edemez.. (Arthur Koestler, ünlü düşünür.)

ATEİST DR. COLLİNS

"DNA'da Allah'ı gördüm."

ALBERT EİNSTEİN

"Derin bir imana sahip olmayan gerçek bir bilim adamı düşünemiyorum."

Isaac Newton

“Bizler Allah'a muhtaç, aciz kullar olarak, kendi aklımıza göre Allah'ın aklının büyüklüğünü ve yüceliğini görmeli ve O'na teslim olmalıyız.”

Louis Pasteur

“Bilim insanı Allah'a götürür.”

Galileo Galilei

"Tabiat hiç şüphesiz Allah'ın hiç vazgeçemeyeceğimiz, okunması gereken diğer bir kitabıdır"

Güncellemeler:
“Big Bang'ten sonraki birinci saniyede bu oran eğer yüz bin milyon kere milyonda bir daha küçük olsaydı evren şimdiki durumuna gelmeden içine çökerdi.” = STEPHEN HAWKİNG

"Demek istediğim şudur ki evrenin bir amacı vardır. Orada öyle, bir şekilde şans eseri var olmamıştır". ROGER PENROSE

Yanlış olmuş :)
Ne üzüldünüz ya inanmıyosanız gidin bakın internetten demişler mi dememişler mi :)

Ateist forumda gibi hissettim kendimi bir an onlarda bir bana bile yoksun diyolardı asdfha

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• fizik kimya biyoloji hepsi matematik bile allahın kapısına çıkıyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir de kafalarına göre yazarken Allah diye yazmıyorlar mı mk sdsdfsdfsdfsdfsdfsdf

1|0
    2|1
    • Kaynaklarım sağlam ama link gönderemiyorum, Tanrı demek istiyo işte, kıt mısınız siz ya

• Evren kusursuz değildir. Sağdan soldan duyma bilgilerle yazdığın şeyler bunlar. Bu yazdıklarına tek bir kaynak gösterebilir misin?

0|1
    2|0
    • Evrenin kusursuz olduğu komik bir fikir. Bu sözleri ben biliyordum zaten kayıtlı bende, yukardakileri gerçekten söylediler. Googleye yaz sözleri tek tek bak.

• Çünkü Dr.Collins, Stephen Hawking ve Einstein'ın birsürü kitabını okudum. Böyle şeyler yok.

• Git internetten arastır bakalım demisler mi dememisler mi.

• İnsanın oturdukça oturası geliyor

-STEPHEN HAWKING

ben de diyorum ki hani nerde link

cayırt

0|1
    2|0
    • Sadece bu mu kanıtın?

• Gelsin kapışalım kim daha kudretli

• Cehennem konusunda sizi görünce Allah'a hak veriyorum.

• sağdan soldan uydurma laflar bunlar ALBERT EİNSTEİN ne zaman böyle bir laf etmiş bunların bitanesi doğru olsun el yazıyla yazılmış kanıtlanmış kafama sıkıcam canlı canlı izleticem herkese

0|0
    0|0
    • Allah Allah ya tabikide söyledi her kaynakta yazar link veremiyorum yaz googla sozu git bak.

• ne şimdi bu iktidar seçimlerimi gerizekalı seni azınlıksın diyorsun ulan ben inanmakmı zorundayım değilim buna beni kimsede zorluyamaz sen hala o ufak beynine sokamıyosun benim neden seninle muhattap oldugumu at gözlüklerini çıkarda ne yazdığıma bak moron

• İlk sen bana cahil kopek dedin.

Kimse inanacak kadar zeki degil, tabiki zorlamiyorum.

Ama biz bu kadar gulunc dereede azinlik olsaydik surekli soylerdiniz :)

• hawking tanrıyı kabul etmezki böylemi demiş cidden o_O

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• diyelimki hepsi dogru, yine yanlis yoldasiniz zira hic biri müslüman degil ve kurana göre sapkin kisilikler (din acisindan) peki bu sapkin kisileri neye örnek veriyorsun ? topluca hristiyan veya musevi mi olalim amac ne ?

yani bunlari " ahan da allahin varligina kanit" diye c/p yapiyorsan, mensup olduklari dinlerin de dogrulugunu kabul ediyorsun o halde müslümanlik yanlis bir inanctir mesaji mi veriyorsun ?

0|0
    1|0
    • Ben her dini Allahin gonderdigine inaniyorum. Burda da konu Allahin varligi. Bu dediklerin o kadar sacma ki.

• internette önüne gelen söz uyduruyor. bu insanlar hakkinda tonlarca kitap var hangisinde yazili bunlar kitap ismi ver bebisim nette ergenlerin yazdigi seylere dayanarak "nette arastir" deme.

kaldi ki bilim ve dndarlik inanc ayri seylerdir seninki "dua ederek iyilessene niye kanser tedavisi oluyorsun" demek gibi birsey olmus. evrende "allaha giden yol" diye yazmaz. o kisinin kendi yorumudur.

• Bu sozleri dediklerine eminim ama link atamiyorum. Neyse ya inanmazsan inanma napayim.

• Hepsi allah askiyla yanip tutusmus adamlar cidden canım yha.

1|0
    1|0
Yükleniyor...