Hatırlayamadığımız film ve müzikleri buluyoruz.

Evet başlıkta da yazdığı gibi siz ayrıntı olarak ne hatırlıyosanız yazıcaksınız, bilen varsa o da filmin/müziğin ismini yazıcakk. -,- Ya ben iki film sorucam. Birincisi; bir grup temizlikçi kadın her gün çalıştıkları yerden mücehver çalıyolar. Sonra bunu büyük bir soyguna çeviriyolar. Eşleri falanda soyguna katılıyo. En sonunda aklıyolar kendilerini. İkinciside ; bir kadın bir yazarını kaçırıyo, evine kapatıyo. bir kitap yazmasını istiyodu sanırım. Adamda kaçmaya çalışıyodu. :/

Güncellemeler:
Hiç cevap gelmedi yahuu

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• :) bilemedik be kuzum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bilmiyorum :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya bende bir film merak ediyorum bir erkek çocuk vardı ablasıda vardı ablası normaldi ama çocuk sürekli osuruyodu babası bu yüzden evo terk ediyodu. Çocuğun bir arkadaşı vardı zaten pek fazla arkadaşı olmuyodu bu arkadaşıyla birlikte bir makine yapmışlardı osurukla çalışan bir şeydi. Sonra çocuk daha da büyüyodu ve bir opera sanatçısının dublajını yapıyordu operacı osuruk sayesinde 1. Oluyodu sonra öbür operacılardan biri bunu öğrenip çocuğa pasta yedirmişlti osuruğu kötü olsun diye o yüzden 2. liğe düşmüşlerdi. Ama 1. Olan adamın kafasına lamba düşmüstü ölmüştü ve bu yüzden tekrar 1. Oldular

0|0
    0|0
Yükleniyor...