Hürrem Sultan Hakkında n düşünüyorsunuz ?

Hürrem Sultan hakkında n düşünüyosunuZ ? Böyle bir kadın hala Yaşasaydı neler olurdu ?

Güncellemeler:
KOCA OSMANLIYI ÇÖKÜME UĞRATTI EĞER O OLMASAYDI ŞUANDA AMERİKANIN YERİNDE BİZ OLACAKTIK

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• 3 4 5... dünya savaşı çıkardı

0|0
    0|0
    • Katılıyorum size cok fena bir kadın Koskoca osmanlı Devletinin kadereini Değiştirmiş Bu yüzen kadınlara güvenilmez..

Kızlar Ne Diyor 5

• Köleliğin inttikamını almış bir hatun

Yatacak yeri varmıdır bilmem

0|0
    0|0
  • Aynen.Onun yüzünden Osmanlı gerileme dönemine girdi.Ayyaş oğlu Selim yerine Şehzade Mustafa olsaydı Osmanlı en parlak,en verimli dönemlerini yaşardı...

0|0
    0|0
  • cok fena hürrem aşığıyımdır koyu hürremciyim yani cok zeki bir kadın oldugu hala konusuluyo yüzyıllar sonrada konusulucak bir kadın mekanı cennet olsun onun icin cok dua ediyorum

0|0
    0|0
  • Fena çığır açardı =))

0|0
    0|0
  • Hürrem ne anasının gözü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Saçma. Hürrem Sultan olmasaydı ne olacağını nereden biliyorsun? Birde şu yönden bak, eğer Kanuni Mustafa'yı idam ettirmeseydi, Kanuni öldüğünde Mustafa 53 yaşında olacaktı. 53 yaşındaki bir adam devleti ne kadar yönetebilecekti? Hadi yönetti diyelim, yaşlanmış olacaktı çoktan, belki sağlığı müsade etmeyecekti? Hayır Mustafa baştan aşağı mükemmel olsa bile, bir annenin evladını korumasına laf etmek nasıl bir cehalettir? Ondan şehzadesi Mehmet'i alanlara hiç dil uzatılmıyo ama.. Evlat acısını yaşamış bir insan olarak, bir daha yaşamamak ve dahi evlatlarının geleceği, hayatı için bu kadar riske girmiş bir anneye laf edemezsiniz. İnsan biraz ölünün hakkından korkar lan. Herşeyi bıraktım, bu kadını daha çocukken ülkesinden, ailesinden, evinden zorla ayıran, köle diye Osmanlı'ya satan, padişahın zevk köleliğini yapmaya mahkum eden sistem değilde, bu kadınmı kötü yani? Şahsen benim nazarımda, kadınlığın kitabını yazmıştır kendisini. Ruhu şad, mekanı cennet olsun.

1|1
    0|0
  • hürrem in yerinde pek çok hatun benzeri şeyleri yapardı bence kösem sultan ı araştırın hürrem daha masum kalıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...