Kapat

Sanırsam 95 'li doğumlular oy kullanacak Fikirleriniz nelerdir ?

Arkadaşlar 95 'li doğumlu arkadşlarımız yani küçük kardeşlerimiz oy kullanacak bu sene bunların akıllarının erme yaşı 8 olarak belirlersek 2003 yılında doğruyu yanlışı ölçmeye başlamışlardır ve bunların akıllarının erdiği o günden bugüne hükümet hep aynı bunlar ne koalisyon gördü ne kriz ne sıkıntı sizce bunlar takım tutar gibi mi oy verecek yoksa mantıklı bir oy mu ?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Sen parti kur da sana verelim oy.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• anne baba nereye onlarda oraya

1|0
    0|0
  • ailesi kime veriyorsa o mantıkta gelişip ona verecektir bence

0|0
    0|0
  • link evet kardeşimde 95 li baktı.kullanacak o da

0|0
    0|0
  • Benimde ilk oyum olacak bakalım.

0|0
    0|0
  • hayırlısı bakalım

0|0
    0|0
  • Partiye degil kisiye oy veririm ben. Gerekirse suikast yesin ama yolundan donmeyen doğruluklarının savunan birine.

0|0
    1|0
  • Akil yaşta değil baştadir.

0|0
    0|0
    • demek istediğim muhakeme edecekleri bir şey yok akılları erdiğinden beri hükümet aynı hükümet

• Biraz yanliş bir kelime kullandim kusuruma bakma ben de 95 doğumluyum da o yüzden üzerime alinip savunmaya geçtim.Ama yine de bence düşünme şeklin yanliş yalnizca 1 tane doğru düzgün düşünen 95 doğumlu insan bile olsa 95 doğumlular doğru düşünemiyor demek doğru olmaz benceç

• bende özür dilerim yanlış kelime kullandım haklısınız genelleme yapmak doğru değil ama duygular ön planda gibi bu arkadaşlarımızda

Erkekler Ne Diyor 1

• "Anarşist ve Metalci Parti" kurulsa 95'lilerden çok oy kapardı bence, ya da "Feminist Bunalım Partisi" falan...

0|0
    0|0
Yükleniyor...