Bütün yaşamın hoşçakal demekle geçecek, bu seni sevmekten alıkoymasın...

Öncelikle play'e basıyoruz. Siz okurken bırakın arkadan çalsın..

link

Kalbiniz ne alemde?

Zamanında kırıldı mı? Boşlandı mı?

Korktunuz diye kenara çekilip sessiz sedasız takıldı mı?

Etraftakilere özenip sevmek istedi mi? Yoksa etraftakilerden tiksinip yok yok kalsın mı dedi?

Eminim yukarıdakilerden birini çektirmişsinizdir kalbinize. Yaşananlardan sonra her yeni kıpırtıda bir önceki çatlağın sesini duymuşsunuzdur. Sonra da başlamışsınızdır bir daha mıııı asla, daha da sevmem, daha da ilgilenmem kendimi kaptırmam diye sızlanmaya, kendinizi yıpratmaya...

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• ewet ilk sevgılım aldattı benı daha sonrakılerde pek hayırlı cıkmadı cok emek verdım ama hepsı bosa cıktı ve hayattan bezdırıklerı zamanlar oldu sevdım ama karsılık alamadıgım zamanlar oldu kalbımıde tabıkı cok kırdılar asktan yana sansım olmadı ve halada aramaya devam edıyom zor olsada guzel sarkı 5 yıldız verdm canım :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hmmm, bu söz bana çok tanıdık geliyor ama nereden acaba? :) Sırayla yanıtlıyorum;

1-Kalbimin içinde derin bir boşluk var. İşte kalbim bu halde...

2-Evet takıldı.

3-Evet istedi. Hayır, her zaman sevmek istedi.

1|0
    0|0
    • Anladın nereden olduğunu :)

• Kalbim şuan piçliklerle meşgul dersem inanma: //

Yanlız, sakin takılıyor. Zamanında sıkıntı çekti evet ama uzun bir süre kimseyle takılmamak iyi geldi.

1|0
    0|0
  • Kime sorsam aynı dertten benim gibi yakınır

Her ahında bir beddua bir sitem vardır

Hangi seven sevildi

Hangisi aşktan memnun

Hepside şikayetçi

Hangi seven sevildi

Hangisi aşktan memnun

Hepside şikayet eder

Doğduğuna pişman oldu

Sevdiklerine pişman oldu

Bir bir usandılar

1|0
    0|0
  • susma hakkımı kullanmak istiyorum.

1|0
    0|0
  • aynı kafa aynı yaşam eğlenmeye kaldığımız yerden devam

1|0
    0|0
  • Değer verdiklerim oldu ama imseye kalbimi kıracak kadar / beni üzecek kadar çok değer vermedim.

Pişman mıyım ? - Hayır..

1|0
    3|6
  • Bir güneş gibi aydınlatıyosun yine karanlık ufukları seni soru sorarken görmek ne büyük bir keyif Oo

youtube.com/watch?v=HTLCsDkG7Hs

1|0
    0|0
  • Zamanında kırıldı ama hatalar insanları olgunlaştırıyor körü körüne bağlanmamak,sanki bir anda çekip gidiceklermiş gibi sevmek lazım.

1|0
    0|0
  • durmak yok yola devam hedef 2015 :)

1|0
    0|0
  • Kedi bile sevemiyorum artık nazlı yar ^^

bu daha güzzel

link

cayırt

1|0
    0|0
  • Ciddi oldum her zaman vakit kaybı veya yararlanma olarak görmedim dimdik gömülürüm

1|0
    0|0
  • Bunları nereden biliyorsun? Beni takip mi ettin?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• En güzelini en tatlısını en huzurlusunu yaşadım bir daha birinde bu kadar çarpar mı kalbim bilmiyorum. Yanında onun duyacağı şekilde atardı benim kalbim tabi ki hiç hak etmedi ya da etti beni mutlu etti ya gerisi boş canı sağolsun.

Artık hep aynı şey olacak yine her gün resmine bakıp ağlayacağım biri çıkar diye ödüm kopuyor çekildim kenara sadece izliyorum artık dışarıyı.

1|0
    0|0
  • öncelikle soruna bayıldım Rosebud harika gerçekten ;)

Ne kadar da güzel ve doğru seçmişsin cümleleri evet bu yazdıklarından en az birisini yaşamıştır herkes.. kalbimizden haberimiz yok kırgınmı dargınmı yksa hala sevmeye mi hazır bilemiyoruz.. bazen avazımız çıktığı kadar hayata bağırıp bazen de köşemize çekilip susuyoruz ne tuhaf :) sevmek ağır cümledir herkes kaldıramaz ama kalbimizde bizi hiç dinlemez.. ahh ahh çok begendm soruyu :)

5 yıldız verdim canım benim :)

2|0
    1|0
  • Her ne kadar güçlü görünmeye çalışsam da kalbimin içinde ikinci dünya savaşı çıkmış gibi.. Zamanında çok kırıldı ve hala da kırılıyor, kırıyorlar. Aslında hep boşlandı bu kalp o yüzden bu kadar kırık. Sevmekten, kırılmaktan, kaybetmekten korktuğu için kenara çekilip sessiz sedasız kaldığı da oldu tabii.. Etraftakilere de özendi.. El ele mutlu mutlu gezenleri görünce filan kıskanıyor ama bunu yapmaya da cesareti yok açıkçası ama asla pes etmedi, hiç tiksinmedi, sevgisiz hayat çekilmez bunu kalbim de biliyor. Sadece sevecek deli gibi, bir gün de hoşçakal diyecek. ne acı..

1|0
    0|0
  • Çok melankoli kokuyor soru ben kaçtım jffkjh

1|0
    0|0
  • Etraftakinlerden tiksinip yok yok kalsın diyor şu aralar kalbim..

1|0
    0|0
  • bile bile acı çektiriyorum kendime..

kırıldı,incindi,mahvetti,ama bir türlü sessiz sedasız kalmadı :/

1|0
    0|0
  • müzik listemiz ne kadar benzer :)

1|0
    0|0
    • Senin varsa at bakalım :)

• müzik listesi halinde değilde daha sonra izle olarak ekli oda atılmıyor :/ liste yapıp atacağım

• Tamam bekliyorum heyecanla.. :)

• Aşkı tattım yaşadım en büyük pişmanlığımdır bu. Simdi istemiyorum kimseyi

1|0
    0|0
  • duygulandım be :( çok kitap okuyan birinin sözlerine benziyor

1|0
    0|0
  • Ciddi anlamda guvenip aşık olmk istiyorum ama yok olmuyor,hayal kirikligi yasmktan korkuyorum

0|0
    0|0
  • Öyle hissizim ki . Dünse param parçaydım . Boşversene .

Bu arada parça fena değilmiş ... Daha bir fon müziği modunda bekliyordum ...

Kendimi arkada fon müziği çalarken şiir okuyan spiker moduna da sokmadım değil :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...